יש הרבה חומר למחשבה

מוקדמות ליגת אירופה: מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן היה מרוצה רק ממחצית אחת בלבד: "אני הולך הביתה עם חצי חיוך". כובש השער, מיכאל זנדברג: "רוצים את כל התארים"

יום חמישי 06 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מחצית אחת בלבד ראינו כדורגל חיובי בהפועל תל אביב, שהחמיצה לא מעט מצבים חיונים. למרות זאת האדומים בשלב הבא, ומחכים כעת להגרלה. 

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א אמר: "אפשר לחייך, אפשר לחייך שעברנו שלב. אני נהנתי רק בחצי אחד, לא יודע איפה היינו במחצית השנייה, מאד איכזבה אותי. לא יצרנו מצבים יותר מדי שם, יש הרבה חומר למחשבה. 

"גטבורג משחקת כדורגל של אמצע טבלה של הפריימר ליג. אני אחכה להגרלה, מה שיגיע יגיע, אני רוצה יריב שנוכל להמשיך להתמודד באירופה בהמשך. אני הולך הביתה עם חצי חיוך, של המחצית הראשונה". 

על אירועי פרשת גטבורג: "שני השחקנים היו טובים היום. הם שילמו על השגיאה שעשו, ביחד כולנו מגבים אותם. זה כמו הילדים שלי, זה קורה, הם נענשו ושניהם באו ואמרו שלמדנו מזה וזה לא יקרה יותר".

כובש השער היחיד במשחק, מיכאל זנדברג: "שאני משחק יותר אני נותן יותר. קבוצה חדשה, התרגשות, חברים חדשים. הדבר הכי חשוב שניצחנו, אני מוכן השנה והכי חשוב שאני אהיה בריא. שנה שעברה לא שיחקתי מספיק, הייתי פצוע. 

"השנה בינתיים רק מתחילה, יש עוד הרבה משחקים. ההתחברות לקבוצה טובה וזה מה שחשוב. אני תמיד אשמח לחזור לנבחרת. זה מועדון גדול כאן, שרוצים את כל התארים".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק