העירעור התקבל: ההפסדים בוטלו

לאומית: לאחר ההפסד הטכני שספגה הפועל כפר סבא בעקבות שיתופו של ישראל זביטי, הגישה הקבוצה עירעור וזכתה בו. המשמעות: כפ"ס זכתה בתיקו שכפתה במשחק נגד אחווה עראבה. גם מכבי ב"ש זוכתה

יום רביעי 09 דצמבר 2009
אשר גולדברג

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל דן היום (רביעי) בעירעור שהגישה קבוצת הפועל כפר סבא בנוגע לעונש הפסד הטכני שספגה, עקב שיתוף שחקן תחת 5 צהובים נגד אחווה עראבה. שאר העונשים שקבעו בית הדין נותרו בהינם.

בטיוטת הדו"ח של בית הדין נאמר: "לעניינו בולט במיוחד תום ליבה של המערערת כפי שאף מצא את ביטויו בהחלטת בית הדין קמא, וכן את העובדה כי ההתאחדות מצידה לא מצאה לנכון להסב את תשומת ליבה של המערערת לעובדת קיומו של העונש טרם  העברתו שӜ השחקן המוצהב".

עוד נאמר: "כמו כן נתנו את דעתנו לתיקון האחרון בתקנון המשמעת, הגם שטרם פורסם בפירסום רישמי, של פיו אמור עונש ריצוי כרטיסים צהובים מעונת המשחקים הקודמת להתבטל עם פתיחת העונה שאחריה". 

כזכור בשבוע שעבר̠, בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל העניש את קבוצת הפועל כפר סבא, ששיתפה את ישראל זביטי, ששיחק עם 5 כרטיסים צהובים נגד אחווה עראבה, כפ"ס ספגה הפסד טכני.

בנוסף השחקן ישראל זביטי קיבל עונש של הרחקה משני משחקים. הפועל כפר סבא ספגה ג۝ קנס כספי של אלפיים ש"ח בפועל פלוס 5 אלף על תנאי לשנה אחת. 

גם מכבי באר שבע הגישה עירעור, לאחר שבית הדין החליט לקבוע הפסד טכני נגד עירוני ראשון לציון, בעקבות שיתוף שחקן שלא כדין. בית הדין זיכה היום ߐת הקבוצה לפי תזכה לנקודה על פי תוצאת המשחק (1:1).

תגובות

טלספורט בפייסבוק