4

חושבים שבבאיירן הם ישחקו?

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, מתנגד להעברתו של אייל גולסה לבאיירן מינכן, שמוכנה לרכוש אותו כבר עכשיו. נציג באיירן, מארק שרמן מנהל מו"מ וממתין לאור ירוק למהלך

יום רביעי 09 דצמבר 2009
אשר גולדברג

מארק שרמן, סוכן שחקנים מוכר בגרמניה, המייצג את  אייל גולסה שוהה בישראל מתחילת השבוע ומנהל מו"מ להעברתו של אייל גולאסה ממכבי חיפה לבאיירן מינכן.

גולסה ומשפחתו רוצים שההעברה תתבצע כבר עכשיו, כשברור לכולםĠשהכוונה של הגרמנים היא להכין את הקשר המצטיין לעונה הבאה ורוצים שייכנס לאט לאט לכושר משחק ויתאים לאווירה במועדון, בעיקר לאחר שעבר פציעה, ממנה הוא מתאושש בהדרגה.

מי שמתנגד בשלב זה למעבר העכשווי של גולסה, הוא נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, שהגיע לאימון הקבוצה ושוחח עם השחקנים. שחר הבהיר והתכוון בעיקר לאייל גולסה כשאמר: "יש כאן שחקנים, שחושבים לעבור לבאיירן מינכן ולא מבינים, שזה קשה. הם באמת מאמינים שהם יכולים לשחק שם בהרכב?".

כל השחקנים הביטו לעברו של גולסה, שהדברים כוונוĠאליו, אבל הקשר הצעיר לא הגיב לדבריו של הנשיא. שחר דיבר על הקמפיין שלא הצליח וביקש מהשחקנים להביט לעבר הליגה, כי משם תצא פעם נוספת ליגת האלופות. בנושא יניב קטן רק ביום חמישי יתברר נושא כשירותו למשחק נגד הפועל פתח תקווה. 

תמונות: באדיבות האתר הרישמי - מכבי חיפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק