פיני שווה 1.4 מיליון ד'?

לפי מבחן התוצאה, פיני גרשון הוא סיפור הצלחה, אבל האם מאמן מכבי שווה את החוזה האסטרונומי שניתן לו כשחזר מיוון? כנסו כנסו

יום חמישי 10 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 שבוע לפני פתיחת משחקי היורוליג ריאיינתי ל-TELESPORT את אטורה מסינה. כששאלתי אותו מי יהיה הכוכב  של מכבי השנה הוא השיב בלי היסוס "פיני".

שישה משחקי יורוליג כבר מאחורינו, ומתברר שמסינה שוב צדק. מכבי השנה נשענת קודם כל על סגולותיו של המאמן שלה. פיני בחר את השחקנים, מנהל את המשחקים ויש האומרים שבגללו אין בקבוצה ישראלים משפיעים.

לפי מבחן התוצאה, גרשון הוא סיפור הצלחה. כשהגיע הנה לפני שנה קיבל קבוצה שנלחמה ۜהגיע לטופ 16, עכשיו יש מצב לפיינל פור. על הדרך הוא החזיר את האליפות, שיקם את כוח ההרתעה המכביסטי ועזר מאוד למכור 11 אלף מנויים. על פי הפרסום באתר וואלה, פיני לוקח בעונה 1,4 מיליון ד' לעונה. שווה? כננראה שכן.

גרשון אמנם עושה פאדיחות בגארד۟ בניו יורק, לא בא ל"יורצייט" של מוני ותמיד יזכרו לו את נאום המוקה, אבל הוא מותג חזק בשוק, ובשביל מותגים משלמים (בינינו, אפי הרוויח עשרים אחוז ממנו, ועשה נזק שעולה פי כמה מהשכר של פיני).

גרשון מביא איתו עוד כמה ערכים מוספים. העיתונאיӝ שפוטים שלו ונזהרים מלהתעסק איתו, כי הוא לא נשאר פראייר ומחזיר. כשפיני על הקווים, פדרמן יכול לנחור בשקט בלילה, כי שום אמבוש לא מצפה לו בעיתונים למחרת (כמובן חוץ מהכותרות השליליות על ענייני הבנק של מוני וכו', שגם זה כבר דעך והפך פאסה).

אז הכול מושלם אצל פיני? רק כל עוד מנצחים. תתארו לכם מצב לא היפותטי שמכבי לא עולה לפיינל פור בפריז, וגודס או קטש באים לפיינל פור בלי לחץ ועושים מפיני שקשוקה בטעם בייתי. במקרה כזה כל העכברים ייצאו מהחורים, אבל גם אז אני באופן אישי הייתי מוכן להתחלף איתו, וללכתȠהביתה עם שתיים שלוש בלטות (לא שכחנו שהוא חתום פה לשלוש שנים).
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק