גם צ'לסי הפסידה השבוע

אבי נמני, מנג'ר מכבי ת"א על ההפסד בנתניה. איביצה אילייב, הקשר הסרבי של מכבי סיפר בקצרה באימון הבוקר על החיים בישראל ועל התרשמותו מהליגה. הקבוצה התאמנה בסגל מלא

יום חמישי 10 דצמבר 2009
אשר גולדברג
מכבי תל-אביב המשיכה הבוקר (חמישי) בהכנות לקראת משחק  הליגה ביום שני מול מ.ס אשדוד. אחרי ההפסד ביום שבת למכבי נתניה, רוצים הצהובים לחזור למסלול הניצחונות.

אימון הבוקר של הקבוצה נערך אחרי זמן רב בסגל מלא וההרכב ביום שני יהיה כמו במשחקי הליגה מול הפועל באר-שבע ומכבי חיפה, עם עמנואל מאיוקה ואיביצה אילייב במקומם של יוסי שבחון ואילייה יבוריאן המאכזבים.

איביצה אילייב נכנס כמחליף בנתניה במהלך המחצית השניה בגלל מחלה וביום שליߩי האחרון כבש שלושער במשחק האימון מול בת-ים. היום הוא שוחח עם התקשורת לפני האימון ואמר: "אני מרגיש מצוין במכבי. גם המשפחה שלי מרגישה טוב בישראל. הליגה ברמה טובה, מאוד טכנית, יש 6-7 קבוצות חזקות. עם הטקטיקה לוקים בחסר".

הסרבי המשיך וא۞ר: "הליגה כאן טובה משחשבתי. יש לנו את היכולת להתמודד בצמרת הגבוהה, ניצחנו את חיפה ואנו לא פחות טובים משאר הקבוצות. הגענו לנתניה עם סגל חסר, היו שחקנים חולים וגם תנאי המגרש היו רעים. בעתיד נהיה יותר טובים, אנחנו רוצים לנצח בכל משחק".

̊גם המנג'ר, אבי נמני, שוב פעם הצהיר על היעד האמיתי אליו הוא שואף: "חשוב לנו לחזור למסלול הניצחונות. אשדוד בכושר טוב ומצפה לנו משחק קשה. אנחנו צריכים ללמוד מהמשחק האחרון בנתניה ולהבקיע. יכול לקרות שמפסידים, גם לצ'לסי הפסידה השבוע. גם אחרי הניצחון על חיۤה השאיפות שלי לא השתנו, אנחנו רוצים לסיים בצמרת הגבוהה ולהגיע לאירופה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

4