'הפועל תא הוצעה לכץ בחינם'

עורך דין מקורב להפועל תל אביב הציע לרענן לרכוש להשקיע ביריבה לשעבר של מכבי ת"א: "שאול איזנברג יסכים לתת לו את הקבוצה אם יתחייב להשקיע בה עשר שנים"

יום שני 10 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 האם רענן כץ, שמכר את חלקו בבעלות על מכבי ת"א (סל) בתמורה ל-7 מיליון ו-300 אלף דולר, נמצא בדרך לרכישת הפועל ת"א? כך לפחות טוענים מקורבים לעסקה המתרקמת.

גורם בכיר ורשמי, המצוי בסוד הדברים, גילה הבוקר ל-TELESPORT: "יש עם כץ דיבורים רציניים, באמצעות עורכי הדין. הקבוצה הוצעה לו בחינם, והוא הסכים לקחת עקרונית לקחת אותה. התנאי שלנו הוא שכץ יתחייב כל שנה בעשר השנים הקרובות להזרים סכום כסף רציני שיחזיר את הפועל תל אביב לליגת העל ויסייע לה להפוך לאלטרנטיבה של ממש למכבי".

כץ, איש עסקים ממיאמי, רכש לפני שבע שנים כשליש מהמניות במכבי, אולם נאלץ לעזוב כיוון שבאחרונה התגלעו מחלוקות קשות בינו לבין שותפיו. בסביבתו לא פוסלים את האפשרות שיעבור לתמוך בקבוצה אחרת, כאשר גם הפועל ירושלים והפועל גליל עליון הוזכרו כמועמדות לזכות בשירותיו. בין היתר מחזיק כץ גם במניות של מיאמי היט מהאן.בי.איי.

את תגובתו של שאול אייזנברג, הבעלים הנוכחי של הפועל, לא ניתן היה להשיג .  איזנברג "הוביל" את הפועל תל אביב אל הליגה הארצית והוא דחה בשנים האחרונות מספר הצעות למכור את הקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק