המגרש הוצף: המשחק בוטל

ליגת העל: המגרש בנצרת עילית הוצף בעקבות הגשמים, ואחרי נסיונות להכשירו החליט השופט מאיר לוי לבטל המשחק בין הפועל עכו להפועל ת"ߐ: "מבחינה חוקתית, לא נותרה לי ברירה". אלי גוטמן: "החלטה נכונה"

שבת 12 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

משחקן של הפועל עכו והפועל תל אביב התבטל ולא ישוחק הערב (שבת), זאת בעקבות נזקים קשים אשר נגרמו למגרש בנצרת עילית בעקבות מזג האוויר הסוער.

בשלב הראשון ניסה השופט מאיר כהן להמנע מביטול המשחק, והחליט לדӗות את פתיחתו ברבע שעה, במהלכה נעשה ניסיון להכשיר את המגרש, אך לאחר מכן החליט כהן כי אין ברירה אלא לבטל את המשחק.


מאיר כהן אמר: "החלטתי לבטל את המשחק מסיבה אחת פשוטה: מבחינת חוקה לא ניתן לבצע בעיטת קרן. מבחינהĠחוקתית לא נותרה לי ברירה. בבדיקה לפני שעה, כל המים היו ברובם בתוך המגרש, וכשזה התנקז לצדדים ובעיקר לאיזור הקרן, זה גרם לבעיה".


מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן אמר: "השופט קיבל בסופו של דבר את ההחלטה הנכונה, משום שאי אפשר לשחק כדורגל במגרש כזה. אמרו לנו שדוחים את תחילת המשחק ברבע שעה, זה אחרי שהשחקנים היו מוכנים למשחק, אבל אנחנו מקבלים את מה שאומרים לנו. בסופו של דבר, זו ההחלטה הנכונה".


מאמן הפועל עכו ירון הוכנבוים חושב אۗרת: "ברור שכשהפועל ת"א משחקת נגד הפועל עכו, תנאי המגרש יכולים לעזור להפועל עכו. היה לי אינטרס שהמשחק התקיים. כולם אמרו שהמגרש במצב פנטסטי, והבעיה היא רק דגל הקרן. גרפו שם את המים, אבל עדיין ביטלו את המשחק". 

"באנו לשחߧ, חיכינו הרבה זמן למשחק הזה, אבל אנחנו מקבלים הכל בברכה ובאהבה. אולי זה לטובתנו, יש לנו שחקנים פצועים ומורחקים שהם חשובים, ובעזרת השם כולם יחזרו".

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק