שחקן הגנה ברזילאי להפועל

ואגנר, בלם\מגן ברזילדי, מועמד לחזק את הפועל תל-אביב כבר בחודש הבא ובינתיים החל להיבחן במועדון. בוטל יום החופש והחלו ההכנות למשחק מול המבורג. תאריך חדש למשחק בעכו טרם נקבע

יום ראשון 13 דצמבר 2009
אשר גולדברג
אחרי שנדחה משחק הליגה של הפועל תל-אביב מול הפועל עכו בעקבות תנאי המגרש אתמול בנצרת עלית, ההתאחדות לכדורגל טרӝ הודיעה על תאריך חדש לקיום המשחק ובהפועל תל-אביב ממתינים, כמו גם לתוצאות הגרלת השלב הבא בליגה האירופית ביום שישי הקרוב בניון, שוויץ.

מיקומה של הפועל תל-אביב בהגרלה יקבע על פי המשחק הקרוב בבלומפילד ביום חמישי, כשהפועל תארח את המבורג הגרמנߙת במשחק על ראשות הבית. במידה ותנצח הפועל תל-אביב היא תסיים במקום הראשון ותזכה להגרלה נוחה יותר.

בעקבות ביטול משחק הליגה אתמול, אלי גוטמן קרא לשחקניו להגיע למתחם חודורוב ויערוך אימון כרגיל. כמו כן בהפועל מודעים לבעיית ההגנה בקבוצה החל מפתיחת העונה והשבוע הוצע לאדומים שחקן ההגנה הברזילאי ואגנר, שהחל הבוקר (ראשון) להיבחן במועדון.

ואגנר בואירה דה לימה בן ה-19 שיחק בקבוצת סאו בנטו, גובהו 1.85 מ' ומשקלו 86 ק"ג. אם השחקן אכן יחתום בהפועל תל-Ӑביב, הוא ירשם כבר בחודש הבא עם פתיחת חלון ההעברות.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8