עטר יוזמן ללטביה ולוקסמבורג

החלוץ המוכשר של בני יהודה יוכל לשחק בנבחרת למרות עברו הפלילי, כך נקבע היום (שלישי) בהתאחדות לכדורגל. קשטן יזמנו כבר למשחקים הקרובים

יום שלישי 11 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
בישיבה שנערכה היום (שלישי) בהתאחדות לכדורגל, נקבע כי אלירן עטר, החלוץ הצעיר והמוכשר של בני יהודה, יוכל לשחק בנבחרת ישראל וזאת בניגוד להחלטה הקודמת בנושא.

כזכור, ההתאחדות לכדורגל אסרה על עטר לקבל זימון לנבחרת וזאת עקב עברו הפלילי של השחקן ותקנון ההתאחדות שמונע משחקנים בעלי עבר פלילי ללבוש את המדים הלאומיים.

בעקבות דבריו בתקשורת של מאמן הנבחרת, דרור קשטן, בימים האחרונים, בהם לא הסתיר את רצונו לראות את החלוץ במדים הלאומיים כבר עכשיו, עלתה שוב שאלת עטר לקברניטי ההתאחדות לכדורגל ובראשם היו"ר אבי לוזון.

היום, כאמור, הוחלט בהתאחדות לכדורגל להסיר את הוטו מעל השחקן ולאפשר לקשטן לזמנו לנבחרת כבר עכשיו, על מנת לתת לה את מירב הסיכויים, שגם כך לא נותרו גבוהים, להעפיל לגביע העולמי הקרוב בדרא"פ 2010.

החלוץ הצעיר יוזמן ע"י המאמן דרור קשטן כבר למשחקים הקרובים מול לטביה ולוקסמבורג, באצטדיון ר"ג בחודש הבא, ועשוי לערוך הופעת בכורה בכחול-לבן.

אלירן עטר, אמר בתגובה: "לא אהבתי ששמי עלה לכותרות בימים האחרונים בנסיבות אלו.אבל אני שמח שאני יכול לשחק בנבחרת, זה נותן הרגשה טובה ואני אעשה הכל כדי להיות שם".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק