ביזיון למען קשטן

ההחלטה לאפשר לאלירן עטר להיות מוזמן לנבחרת, היא החלטה שנועדה רק כדי לגרום לכך שלקשטן לא יהיה שום תירוץ על הכישלון המסתמן. עוד החלטה מוזרה בקמפיין תמוה

יום שלישי 11 אוגוסט 2009
דורון ברגר

 דרור קשטן לא ידע מאיפה זה בא לו. ההחלטה של ראשי ההתאחדות לאפשר לו לזמן את אלירן עטר, באה לו בזמן לא טוב.  יש לה מטרה אחת -  להיענות לכל בקשה של קשטן.

שלשום אמר קשטן לעיתונאים שההתאחדות היא זו שמנעה ממנו לזמן את אלירן עטר, פחות יומיים מאוחר יותר הוא מקבל את האישור שספק אם הוא רצה בו.

קשטן לא איש טיפש - הוא מבין את כללי המשחק הפוליטיים, אבל הוא כנראה שלא מבין אותם עד הסוף. לאחר התוצאות המביכות מול שוויץ ובשני המשחקים מול יוון, יודעים אבי לוזון ושטרן חלובה, שהסיכוי של הנבחרת להגיע למונדיאל הוא בערך כמו הסיכוי של בן סהר להגיע עד גיל 21 לירח.

כך אמר השבוע בכיר בהתאחדות: "לוזון החליט שכל מה שקשטן יבקש הוא יקבל. בגלל זה כשקשטן נסע ביום גמר הגביע לאיטליה, לוזון שתק. אם קשטן היה מבקש לערוך מחנה אימונים באנטרטיקה, גם את זה הוא היה מקבל. אתה יודע מה, אפילו שהיה מבקש לשלוח את כל הנבחרת לירח. רק שלא יהיו לו תירוצים על הכישלון ושלא יעיז להאשים את לוזון". 

ללא קשר, הזימון הצפוי של עטר לנבחרת, אם יקרה, הוא עוד אירוע ביזיוני של ההתאחדות לכדורגל. לפני שבוע הגן דובר ההתאחדות לכדורגל, גיל לבנוני, בכל כוחו על ההחלטה הבלתי רישמית של ההתאחדות. איציק זוהר ומירי נבו בתוכנית "תוכנית ספורט" איימו לעשות בלבנוני שפטים. לבנוני ענה תשובה שנשמעת היום מגוחכת: "עוד לא הגיע הזמן לזמן את עטר". אחרי שבוע כבר כנראה הגיע הזמן.

לא ברור מהיכן זכה עטר בלובי המוגזם של מספר אנשי תקשורת. למי ששכח - עטר לא הורשע בגניבת מסטיקים במכולת ובסכסוך עם עבריינים. עטר עזר לגנוב תיקים מנשים מבוגרות. מדובר בפשע השפל ביותר. לשמחתו של עטר הוא לא ישב בכלא, אלא שילם רק בעבודות שירות. אבל תאמינו לי, שהאסירים לא היו מחבבים  גונב תיקים מזקנות.

גם לא ברור איך  עטר הפך כאן לכוכב על. עם כל הכבוד, פיסגת הקריירה שלו בבני יהודה, הינה בעיטת מספרת מיוחדת לאחור וכיבוש שערים בסיבוב המוקדמות הליגה האירופאית. הוא נתן עוד משחק אחד טוב או שניים, וזה למעשה הכל. 

מבחינה מקצועית נטו, יש שחקנים טובים, מוכשרים ומנוסים יותר בעמדה של  מתחת לחלוץ, והכי מכובד עבור קשטן היה להודיע, שמקצועית, עטר יכול לחכות לקמפיין הבא, אבל זו  ההתאחדות לכדורגל וזהו קשטן, שמנהיג את הנבחרת הישר אל הכישלון המובטח בתום הקמפיין ההזוי הזה, שהתחיל כהבטחה גדולה וכנראה שיסתיים בתוך מספר שבועות בציפייה להגרלה הבאה.

נ.ב

מה שכן, קשטן הצליח להפוך לבדחן לא קטן. ביום שני בבוקר פורסמה בעיתון הארץ ידיעה לפיו קשטן, מודיע שהוא מעוניין להיות בעוד שנה מאמן העל של נבחרות ישראל. 

כמות הצחוק שהתגלגלה במשרדי ההתאחדות לכדורגל, כנראה לא נשמעה עד לונדון, אבל עובדים בהתאחדות סיפרו שטוב שהמאמן הלאומי מצליח לשמור על חוש הומור טוב, גם מספר שבועות לפני פיטוריו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק