בניון: זה מפגש חשוב

נבחרת ישראל סיימה את ההכנות לקראת המשחק מול צפון אירלנד. עוד מהקפטן: "צריך לברך על כל הזדמנות שיש לנו להתגבש". היום צפוי לשחקנים אימון קל

יום שלישי 11 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

 נבחרת ישראל קיימה אמש (שלישי) את האימון המסכם לקראת משחק הידידות הערב מול צפון אירלנד (21.45) באצטדיון ווינדזור פארק בבלפסט.

לפני האימון התקיימה מסיבת עיתונאים בהשתתפות המאמן דרור קשטן והקפטן יוסי בניון, בה נכחו נציגי התקשורת הבריטית. במסע"ת אמר דרור קשטן: "הראינו היום לשחקנים את המשחק של צפון אירלנד מול פולין, ודיברנו איתם על החשיבות של כל אימון ומשחק יחד, ועל כך שטוב לראות שהם נהנים יחד בכל רגע. עבורנו זה משחק הכנה חשוב לקראת לטביה, לוקסמבורג ומולדובה".

יוסי בניון נשאל אודות הנבחרת הצפון אירית ואמר: "זו נבחרת שעשתה התקדמות יפה בשנים האחרונות, שיש לה שחקנים רבים בפרמייר ליג. עבורנו זה יהיה משחק אימון טוב לפני המשחקים שלנו בבית. אני אוהב לבוא לנבחרת, ואני גאה להיות בנבחרת ישראל. אנחנו צריכים לברך על כל אפשרות להתגבש, ועל כל הזדמנות להתאמן. כל אחד יכול לומר מה שהוא רוצה, אבל אני חושב שאנחנו צריכים לנצל כל אימון ואימון".

בניון הוסיף: "לא ראינו אחד את השני מאז יוון, ולכן המפגש כאן חשוב מאד לכולנו. גם עבור דרור - קשה להכין נבחרת כשיש זמן מועט להיות יחד".

הבוקר צפוי לשחקנים אימון קל, וצפיה בווידאו נוסף של צפון אירלנד. לפני האימון הגיעה קבוצת ילדים אירים, קתולים ופרוטסטנטים, מלווים ברב מקומי ובכרזת תמיכה בישראל, והעניקו לראש המשלחת שלמה סופר תשורה. הילדים קיבלו שי - חולצת נבחרת ישראל חתומה ע"י כל השחקנים.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק