נדאל קיבל בראש מרם ומירני

אחרי ששב לשחק לאחר הפציעה הקשה בברכו, רפאל נדאל פגש בשמינית גמר טורניר הזוגות של מונטריאול את אנדי רם ומקס מירני, שניצחו אותו ואת שותפו פרנסיסקו רויג. סלע הודח במונטריאול

יום רביעי 12 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
אחרי חודשיים ללא טניס ולאחר שנאלץ להחמיץ את טורניר ווימבלדון, שבעקבותיו הוא גם נפרד מהמקום הראשון בדירוג העולמי, רפאל נדאל חזר למגרשי הטניס.

הספרדי בן ה-23 ערך מבחן ראשון לברך המחלימה, בטורניר הזוגות במונטריאול, כשהתמודד יחד עם מאמנו פרנסיסקו רויג, והצליח להעפיל לשמינית הגמר, שם פגש את הזוג אנדי רם ומקס מירני.

למרות האופטימיות, נדאל, המדורג שני בעולם, ושותפו ספגו תבוסה ממחבטיהם של רם-מירני, והודחו מהטורניר. הפתעה זאת מגיעה חמישה שבועות לפני ההתמודדות בין ספרד וישראל בחצי גמר גביע דיוויס.

נדאל יפגוש הערב במשחק היחידים, את בן ארצו, דויד פרר, שגבר על ויקטור טרויסקי בסיבוב הקודם.

בינתיים, ההצלחות הישראליות נמשכו הלילה, כששחר פאר, ושותפתה, ג'יזלה דולוקו ניצחו 3:6, 2:6 בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות בסינסנטי (ע"ס פרסים של 2 מיליון דולרים) את הזוג ברוול וגראנדין.

הראל לוי (148) המשיך ביכולת הטובה שלו לאחרונה, כשניצח הלילה את אלכס בוגדונוביץ' הבריטי (231)- 4:6, 5:7, בסיבוב הראשון בצ'לאנג'ר בינגהמפטון ( 50,000$).

דודי סלע הודח בסיבוב הראשון של טורניר מונטריאול אחרי הפסד 6:4, 3:6, 6:3 לאלחנדרו פאיה הקולומביאני (163 בעולם). המשחק  הופסק לקראת סיום המערכה הראשונה בגלל גשם וחודש כשעתיים לאחר מכן.


צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק