מגרלשווילי בדרך למכבי תא

חיים מגרלשווילי חוזר להתאמן בשורות הצהובים לשם שמירה על כושרו, עד אשר יפתח המו"מ מולו. בפגישה שנערכה בקנדה אישר גולדהאר את רכישתם של מקרייב ודוד רביבו בתנאי שסכום הרכישה יירד משמעותית

יום רביעי 12 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
תחילה חיכו אנשי מכבי תל-אביב לאישור מאלכס שניידר. לאחר מכן המתינו ראשי מכבי תל-אביב לאור ירוק מהבעלים החדש, מיטש גולדהאר. כעת במכבי תל-אביב נושמים לרווחה לאחר שהפגישה אתמול בלילה הובילה לתשובה לה ציפו הנהלת המועדון ואבי נמני: ניתן לצרף שחקני חיזוק נוספים.

בפגישה שנערכה בקנדה בשעות הלילה שוחחו יו"ר ומנכ"ל מכבי תל-אביב, אביב בושינסקי ועוזי שעיה עם הבעלים החדש של הקבוצה, מיטש גולדהאר. בשיחה עלתה מדיניות המועדון וציפיותיו קדימה של הבעלים החדש וכן סוכם על תקציב הקבוצה הבוגרת.

במסגרת שיחות תקציב הקבוצה הבוגרת, העלו בושינסקי ושעיה את סוגיית הרכש, שחקנים להם מצפה אבי נמני זמן רב. השמות העיקריים שעלו בפגישה הם צמד שחקני מ.ס אשדוד, דימיטר מקרייב ודוד רביבו. גולדהאר אישר את רכישת שני השחקנים, אך על תנאי.

תג המחיר העומד כרגע על רכישת שני השחקנים על פי ג'קן בן-זקן מוערך במיליון יורו ולגולדהאר אין שום כוונה לשלם סכומים שכאלה. מכבי תל-אביב תרכוש את הצמד בתנאי שהסכומים יהיו נמוכים והגיוניים הרבה יותר.

גורם בהנהלת המועדון אמר הבוקר: "מר גולדהאר אישר את רכישת דימיטר מקרייב במחיר סביר".

במקביל, חיים מגרלשווילי שב לאימוני הקבוצה בצהוב, ועד אשר ייפתח המו"מ על הישארותו בשורות מכבי, ימשיך להתאמן בכדי לשמור על כושר. כזכור, השחקן נחת בקרית שלום באמצע העונה שעברה.

כמו כן ממתינים לאישור ממכבי תל-אביב גם הזרים להם יש סיכום עקרוני כבר זמן רב, הבלם סאבו פביצ'ביץ' והקשר האחורי אנדריי קומאץ'. לשניים יש סיכום עם ראשי המועדון והם ממתינים להגיע ארצה, כאשר עם קבוצתו הגרמנית של פביצ'ביץ', אנרג'י קוטבוס, הושג סיכום על השאלתו.

שחקן נוסף בו מעוניין אבי נמני הוא הבלם הדרום-אפריקאי של מכבי נתניה, ביבאן פרנסמן, איתו מתנהל מו"מ ממושך. במכבי תל-אביב מתכננים פניה נוספת אל הבלם, לו יתרון בזכות היכרותו עם הליגה המקומית וידיעת השפה. גם הפועל תל-אביב במו"מ ממושך עם פרנסמן ועדיין מעוניינת מאוד בשירותיו.

מכבי תל-אביב מעוניינת לשדר את משחקיה בשידור ישיר באתר הקבוצה

בנוסף לפגישותיו בקנדה עם הבעלים החדש, שלח הבוקר יו"ר המועדון אביב בושינסקי מכתב להתאחדות לכדורגל ובו מבקש שינתן לקבוצה אישור לשדר את משחקיה באתר הרשמי.

הבקשה מגיעה מכיוון שמשחקי גביע הטוטו אינם משודרים ובשל כך מפסידה הקבוצה סכומי כסף בעקבות פגיעה בנותני החסות.


שחקני מכבי תל-אביב חוגגים. שידור ישיר באתר הרשמי?


במכתבו של בושינסקי נאמר: "אנו עשינו (ועדיין עושים) לילות כימים על מנת לגייס ספונסרים שיסייעו למועדון. פעולותינו בתחום זה הניבו פירות והביאו אותנו להכנסת שיא מנותני חסות בעונה הקרובה – כשבעה מיליון שקל. אולם גם לאחר מאמץ זה אנו נתקלים במציאות בלתי אפשרית: שני משחקי גביע הטוטו של מכבי תל אביב לא שודרו בטלוויזיה בשל מאבק בין ההתאחדות לגוף שאמור היה לשדר את המשחקים. בכך נגרם נזק ישיר לספונסרים של הקבוצה. 

באם עדיין לא הוסדרו שידורי המשחקים הקרובים של הקבוצה בגביע הטוטו והפגיעה בקהל הצופים ובנותני החסות שלנו תמשך, אני מבקש כי תאפשרו לנו לשדר את המשחקים בשידור ישיר באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של מכבי ת"א".

יש לציין כי השידורים יועברו בחינם וללא כל תנאי מצד מכבי תל-אביב. הציפייה היא כבר לשדר את משחק הקבוצה בוינטר ביום שבת מול הפועל רמת-גן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק