סקאוטים בבלפאסט אחרי ברוכיאן

הערב באצטדיון "וינדזור פארק" בבלפאסט יצפו 4 סקאוטים מספרד והולנד באבירם ברוכיאן, במעקב האחרון בהחלטה האם להחתימו. גם שני נציגים מאנגליה יצפו בעומר גולן

יום רביעי 12 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 מעבר לרצון לתקוע יתד בהרכב נבחרת ישראל, הערב באצטדיון "וינדזור פארק" בבלפאסט מול צפון אירלנד, מדובר גם במבחן גדול לאבירם ברוכיאן לקבלת כרטיס אפשרי על מעבר לליגה הספרדית או ההולנדית.

ארבעה סקאוטים הגיעו הבוקר לצפות במשחק לאחר שדווח עליהם על הצבתו של אבירם ברוכיאן בהרכב הפותח של דרור קשטן. במשחקי העונה שעברה בבית"ר ירושלים, משחקים אליהם הגיעו סקאוטים מספרד על מנת לצפות בקשר, היה ברוכיאן חלש, איטי ואינו עלה על ציפיות הסקאוטים בשביל לשחק באירופה.

מועדונים גדולים כמו איאקס אמסטרדם ההולנדית, מאיורקה, ראסינג סנטאנדר ואספניול הספרדיות הוזכרו כמעוניינות בברוכיאן. גם שחקן נוסף של בית"ר ירושלים, ברק יצחקי, יזכה לתשומת לב על אף שאינו מתוכנן לקבל דקות משחק משמעותיות.


עומר גולן. פולהאם תצפה בו הערב


מתברר ששתי קבוצות אנגליות, ביניהם פולהאם וקבוצה מליגת המשנה האנגלית שלחו נציגים לבחון את יכולתו של חלוץ לוקרן הבלגית, עומר גולן, שמועדונו מחפש דרך להעבירו דרך מכירה או השאלה. 

חשוב לציין שחלות ההעברות האירופי יסגר למשך חצי שנה בתאריך ה-31 בחודש זה (אוגוסט). ברוכיאן ממשיך לטעון שסיכויי הישארותו בבית"ר ירושלים או עזיבתו לאירופה הם 50 אחוזים לכאן או לכאן. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק