חלוצי הנבחרת נפגעו אישית

"קשטן לא מאמין בחלוצים שלו, עכשיו הוא יהיה חייב לתת לאלירן עטר לפתוח נגד לטביה". כך אמר שחקן השוהה בצפון אירלנד. קולאוטי וברדה בחוד הערב, משומר מגן וידין בקישור האחורי

יום רביעי 12 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
פרשת אלירן עטר אינה מביאה למשב רוח מרענן בנבחרת ישראל. כמעט כל שחקני הנבחרת מבקשים לשמור על ריחוק מהפרשה המביכה ומסרבים להתייחס.

למרות זאת, שחקן ותיק בנבחרת ישראל אמר היום: "מעמידים את כל הקמפיין על אלירן עטר, כאילו זימונו או אי זימונו יפריד בין כשלון לבין העפלה למונדיאל. הצוות המקצועי וראשי המשלחת עסוקים כל הזמן באינטרנט ובקבלת דיווחים על מה ומי אומרים בישראל לגבי פרשת אלירן עטר. יש משחק נגד צפון אירלנד והפגיעה בחלוצים שישנם בסגל היא קשה באופן אישי".

מתברר שבשיחות אישיות לועגים מספר שחקנים בכירים בסגל הנבחרת על המהלך של מאמנם. באחת השיחות אמר שחקן בכיר: "זה לא קשטן שאנחנו מכירים. אבי לוזון סינדל אותו ועכשיו הוא חייב שעטר ינצח לו את המשחקים. בושה וחוסר מקצוענות שבימים לקראת לטביה תעסוק התקשורת אך ורק באלירן עטר וכל תנועה שלו או שפת גוף של צוות האימון קשטן וסיני תהפוך לכותרת. כולנו זוכרים את הזימונים ההזויים של ברק בכר וג'יזרמו ישראלביץ', כמו גם את הבלבול והמבוכה שפקדה את דרור קשטן ומשה סיני".


עטר עם מגן. יציל את קשטן מול לטביה?

סגל החלוצים של דרור קשטן רחב וכולל בין השאר את רוברטו קולאוטי, עומר גולן, אליניב ברדה, ברק יצחקי, עמית בן-שושן ובן סהר שחלה ולא הגיע לצפון אירלנד. בנוסף לשחקני הסגל יש להוסיף את איתי שכטר, טוטו תמוז וכמובן את יניב קטן ופיני בלילי שלא בתכניות נכון לעכשיו. 

אחר-הצהריים פרסם דרור קשטן את הרכב הנבחרת שיפתח הערב מול צפון אירלנד:
אוואט; משומר, קינן, סטרול, בן-דיין; תמיר כהן, אביחי ידין, ברוכיאן, בניון; קולאוטי וברדה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק