חזרה מקוצרת

רפאל נדאל חזר הלילה למשחק פעיל בטורניר מונטריאול לאחר חודשים של החלמה מפציעה ארוכה. אולם ניצחונו הגיע כבר במערכה הראשונה לאחר שיריבו, דויד פרר, פרש בגלל פציעה

יום חמישי 13 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT
 חודשים רבים עברו מאז ניצח רפאל נדאל במשחק היסטורי את רוז'ה פדרר ועלה אל המקום הראשון בעולם. 

פציעה ארוכה השביתה את הספרדי, השוויצרי חזר למקומו הטבעי בשנים האחרונות ואף שבר את שיא הזכיה בטורנירי גרנד סלאם, אשר היה שייך לפני כן לפיט סמפראס.

רבים טענו כי פדרר הצליח לחזור למקום הראשון אך ורק בגלל פציעתו של נדאל. עתה, לאחר שהספרדי הצעיר שיחק לראשונה מאז הפציעה במשחק רשמי, ניתן יהיה לבחון את ההשערה הזאת במבחן המציאות.

אולם חזרתו הרשמית של נדאל למשחק מלא תאלץ להמתין עוד כמה ימים. יריבו של נאדאל בסיבוב השני של טורניר  מונטריאל הלילה, היה בן ארצו, דויד פרר, אולם כבר במערכה הראשונה, במצב של 3:4 לנדאל, הודיע פרר על פרישתו מהמשחק ומהטורניר בגלל פציעה והמשחק המקוצר הסתיים בניצחונו של נאדאל.

המדורג מספר 2 בעולם ייאלץ להמתין ליריבו בסיבוב השלישי כדי  שיוכל להכריז באופן חד משמעי כי חזר לכושר משחק מלא ולא איבד מיכולתו. 

בנבחרת ישראל יכולים למצוא חצי נחמה במצב החדש. נדאל אמנם חזר אך פציעתו של פרר יכולה לגרום לבעיות בנבחרת הספרדית לקראת מפגש חצי גמר הדייויס מול ישראל.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק