גברי לוי משיק ספר חדש

בלעדי: יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, עומד לפרסם בקרוב ספר סנסציוני ובו מבחר סיפורים על הקריירה שלו כעסקן ספורט. מקורב ללוי: "זה יהיה ספר מרתק במיוחד ובו פרטים רבים שהציבור לא מכיר"

יום חמישי 13 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, גברי לוי, עומד לפרסם בקרוב ספר ובו סיפורים רבים על הקריירה הארוכה שלו כעסקן ספורט. הספר אמור להתפרסם בעוד מספר שבועות והוא אמור לעורר הדים רבים.

לוי מוכר לחובבי הספורט כיו"ר ההתאחדות לכדורגל במחצית השנייה של שנות התשעים ותחילת העשור הנוכחי. לפני כן הוא עמד במשך שנים בראשות הפועל פתח תקווה. מאז פרש לוי מראשות ההתאחדות, הוא תיפקד בתקופה קצרה כיו"ר הפועל פתח תקווה והמשיך לעסוק בהנהלת ההתאחדות לכדורגל. 

לוי ליווה מקרוב את מרבית אירועי כדורגל בעשירם השנה האחרונות. הוא היה זה שהחליט פעם אחר פעם להעניק אשראי מחודש לאברהם גרנט באימון הנבחרת, היה זה שמינה את ריצ'רד ניסלן למאמן הנברת ואחריו את אברהם גרנט.

לוי יספר בספרו אודות האירועים הרבים שהיה שותף להם, כולל סיפורים על מאמני הנבחרות, השחקנים, ההצלחות, הכשלונות, יושבי ראש ליגת העל, מאמנים, פרשנים, מענקי שחקנים, ועוד ועוד.

על פי חבריו של לוי אמור ספרו להיות מרתק במיוחד מאחר וייחשפו בו פרטים רבים שלא היו ידועים לציבור הרחב בכלל ולחובבי הספורט בפרט.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק