זוארץ: על גופתנו גולן יימכר

יו"ר מכבי פ"ת, שינו זוארץ: "עומר גולן ישחק אך ורק במכבי פתח תקווה. הוא לא ישוחרר גם תמורת מאור בוזגלו, יוסי שבחון ועוד חצי קבוצת מכבי תל אביב"

יום שלישי 15 דצמבר 2009
אשר גולדברג

עומר גולן אינו מרוצה בלוקרן, והידיעות על כוונתו לחזור לישראל פורסמו לראשונה ב-telesport, כשגם שינוי בעמדת המאמן בקבוצה הבלגית קירב את גולן מהיציע לקצה הספסל ולדקות משחק בודדות.

בעומר גולן התעניינו מספר קבוצות בישראל, כששמה של מכבי תל אביב עלה בזכות סוכנו דודו דהאן, שרוצה להעבירו לצהובים, שם כבר היה חתום לפני שלוש שנים אבל ברח ברגע האחרון ולא מימש את ההסכם הכתוב.

במכבי פתח תקווה לא אהבו את השמועות על פניות עקיפות לעומר גולן. יו"ר מכבי פ"ת, שינו זוארץ: "עומר גולן, במידה ויחזור מלוקרן לישראל, יהיה אך ורק במכבי פ"ת. שם הוא ישחק בשנים הקרובות ולא בשום מועדון ישראלי אחר".

"אנחנו לא ניתן אותו גם בעד מיליון דולר, ולא אם יציעו לנו את מאור בוזגלו, יוסי שבߗון ועוד חצי קבוצת מכבי תל אביב. אני מדגיש, רק על גופתנו גולן יימכר ממכבי פ"ת".

כפי שפרסמנו בלעדית בתחילת העונה, מתברר שבהסכם העברתו של עומר גולן ללוקרן, הוכנס סעיף עליו חתומים הן השחקן והן הקבוצה הבלגית, סעיף שמופקד בהתאחדות לכדורגל, הקובע כי גולן חוזר בארץ רק למכבי פ"ת, שם יש לו לסיים חוזה על סך 200 אלף דולרים לעונה למשך 3.5 השנים הבאות.
ļbr/> גולן עצמו עדיין לא התבטא בנושא, אבל ההבטחה שנתן יחד עם אביו לעמוס לוזון קדושה בעיניו. ניסיון של מכבי תל אביב להציע חילופי שחקנים נדחה היום על הסף. גם הפועל תל אביב ומכבי חיפה קיבלו מסרים דומים.

נשיא הקבוצה עמוס לוזון שוחח עם המאמן פרדי ӓוד והבטיח לו כי בחלון ההעברות כבר בעוד שבועיים, הוא יביא שחקנים חדשים וישחרר מספר שחקנים שהיכולת שלהם אינה מתאימה למכבי פ"ת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק