דאבל ליום רביעי

פולהאם יוצאת למשחק חוץ קשה בליגה האירופאית מול באזל כשהיא חייבת ניצחון בשביל לעלות לשלב הבא. טוטנהאם וסיטי מחפשות מקום בטופ 4 ונפגשות בוויט הארט ליין

יום רביעי 16 דצמבר 2009
מףרכת TELESPORT
 משחק מספר 27 : פ.צ. באזל - פולהאם - באזל מגיעה למשחק מהמקום ה-2 בעוד שפולהאם במקום ה-3 בבית כשנקודה מפרידה ביניהן מה שהופך את המשחק הזה למשחק מכריע על העלייה לשלב הבא. השוויצרים ידועים כקבוצה מאוד מאוד ביתית והיא שיחקה בליגת האלופות בעונה שעברה אבל היא מגיעה עם קצת בעיות בהגנה. מצד שני פולהאם גם מגיעה בהרכב חסר בגלל המושעים מהמשחק מול רומא ופציעות, אבל אם פולהאם תשיג פה שער יתרון מוקדם, כמו הרבה קבוצות אנגליות היא תדע לשמור עליו.Ƞפולהאם חייבת ללכת על כל הקופה לפחות ב-20 הדקות הראשונות ואני אנסה פה את הניצחון שלה. ההימור : 2 (יחס 2.75)

משחק מספר 45 : טוטנהאם - מנצ'סטר סיטי  -
המשחק היותר מסקרן של המחזור בין 2 קבוצות שאמורות לאיים על קבוצות הטופ 4. טוטנהאם מגיעה למשחק אחרי הפסד ביתי כואב מאוד לוולבס 1-0. היא בתקופה לא טובה, עם 4 משחקים ללא ניצחון בכל המסגרות וזה למרות שהיא משחקת לא רע, אבל איכות הקישור עם לנון וקראנצ'ר לא תואמים את איכות הסיומת כשדפו למרות השערים שלו, היה אמור להיות עם הרבה יותר בהתӗשב בכמות המצבים שהוא הגיע. מודריץ' חזר אבל ייפתח שוב על הספסל, ג'נאס ופאלאסיוס בספק. היא תארח את הסיטי שמגיעה אחרי מותחן שהסתיים ב-3-3 מול בולטון. היא לא הפסידה אמנם כבר 9 משחקים, אבל השיגה ניצחון אחד בליגה בכל הזמן הזה ועוד אחד בגביע על ארסנל. היא תאלץ לӔסתדר בלי בלאמי המושעה, רייט פיליפס בספק, ברידג' פצוע (תודה לאל) אבל דה יונג עשוי לחזור אם יתאושש בזמן משפעת החזירים. הפציעה של ברידג לדעתי יכולה לעשות טוב לסיטי אם יוז ישים את לסקוט כמגן במקומו. ביחד עם הכדורים הנייחים המסוכנים מאוד של הסיטי והחוסר תיאום או חוסר ביטחון של שחקני ההגנה של טוטנהאם בשוער שלהם, אני אנסה פה הפתעה של סיטי. ההימור : 2 (יחס 2.75)

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק