נדאל וקלייסטרס, הקאמבק נמשך

טורניר מונטריאול: לאחר הפציעות הארוכות, רפאל נאדאל וקים קלייסטרס לא עוצרים. אנדי רם ומקס מירני העפילו לחצי הגמר. גם פדרר ומארי בשלב הבא, האחיות וויליאמס הודחו במפתיע

יום שישי 14 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

חצי שנה עברה מאז שאנדי רם ושותפו הבלארוסי מקס מירני העפילו לחצי גמר של טורניר מאסטרס, בחודש מרץ האחרון במיאמי. הלילה העפילו השניים לחצי הגמר במונטריאול אחרי ניצחון 2:6, 3:6 על הזוג פיליפ פצ'נר הגרמני ולוקאס דלוהי הצ'כי. 

העפלה לשלב חצי הגמר מבטיחה לזוג הישראלי-בלארוסי 33,825 אלף דולרים במשותף ו-360 נקודות דירוג כל אחד. במשחק הבא צפויים לפגוש את המדורגים מספר 1 בעולם, האחים בריאן, אלא אם ייכשלו מול הזוג הפולני-אוסטרי מאראץ' וקובוט.

בטורניר היחידים ממשיך רפאל נדאל בקאמבק החזרה שלו והלילה גבר 2:6, 3:6 על פיליפ פצ'נר. גם המדורגים 1 ו-3, פדרר ומארי העפילו כשהשוויצרי ניצח את בן ארצו סטניסלאס וואוורינקה בתוצאה 3:6, 6:7. אנדי מארי ניצח 1:6, 3:6 על חואן פררו.

בטורניר סינסנטי של הנשים ההפתעה הגדולה ולטובה הוא הקאמבק המרשים של קים קלייסטרס, שהמשיכה הלילה לשלב רבע הגמר עם ניצחון מרשים על סבטלנה קוזנצובה,  4:6, 6:4, 2:6. 

הפתעה גדולה מאוד נרשמה עם הדחתן של האחיות וויליאמס כשונוס מפסידה לפלאביה פנטה 7:6, 6:4 וסרינה נוצחה 7:5, 6:4 מול סיביל באמר האוסטרית.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק