מכבי חיפה או דווקא מכבי תא?

בסוף השבוע תפתח הליגה הלאומית לנוער. מכבי חיפה אלופה, אבל מכבי תל אביב תנסה להמשיך את המומנטום מסוף העונה שעברה. במשחק שנערך בשישי סיימו אשדוד וחיפה בתיקו 2:2

יום שישי 14 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 בסוף השבוע הקרוב יפתחו משחקי הליגה הלאומית לנוער, כמו גם משחקי ליגות נערים ארצית א' דרום וצפון. אנו נמשיך ונעקוב אחר כל המשחקים בכל הליגות, ולקראת פתיחת העונה אנו מוכנים גם להמר כי אלופת הליגה הלאומית לנוער לעונה הקרובה תהיה מכבי תל אביב.

 מכבי חיפה זכתה בעונה שעברה באליפות, אחרי שנתיים של שליטה מוחלטת של בית"ר ירושלים בליגה. בפתיחת העונה שעברה חזינו את זכייתה של מכבי חיפה. ההנחה היתה שאף קבוצה לא תצליח להתחרות בחניכים של איתי מרדכי, שנהנה בחלק מהמשחקים מאייל גולסה ומוחמד גדיר, שחקני הקבוצה הבוגרת. כבר בחלק האחרון של העונה שעברה נראה היה כי הירוקים איבדו מכוחם והמומנטום עבר לשתי התל-אביביות, הפועל ומכבי ת"א, שלא הצליחו לסגור את הפער מהאלופה.

 במכבי תל אביב חיזקו את עצמם במנהל עמיר תורג'מן, שיחד עם איציק עובדיה והמנהל הראשי ניר לוין יעשו את הכל כדי להחזיר את התואר לקרית שלום. מתן לוטטי אמור להיות כח משמעותי מאוד בהתקפה, אם אבי נמני לא ישתמש בשירותיו בקבוצה הבוגרת.

 הפועל תל אביב נפרדה מהמנהל המקצועי אברהם בכר והמאמן תומר קשטן, והמועדון התרכז בעיקר ברכש לקבוצה הבוגרת. קשה להאמין שאלי חייט יוביל את הקבוצה לצמרת הגבוהה. מעניין יהיה לראות את ז'אן טלסניקוב, איתן מזרחי וסרגיי טריטיאק מובילים את קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים, כאשר בשנים האחרונות התפארו השלושה באקדמיית הכדורגל שאמורה לתת העונה את פירותיה.

 כל שאר הקבוצות עשויות להיות במרכז הטבלה או בתחתית. קשה מאוד לדעת מי יהיו המועמדות לירידה. איש לא האמין בעונה שעברה שבני יהודה והפועל באר שבע ירדו לליגה השנייה. העולה הפועל רעננה מסתמנת כקבוצה החלשה בליגה, ונראה כי המאבק הבלתי נגמר בין שתי הנתנייתיות, מכבי ובית"ר נס טוברוק עלול לסבך אחת מהן בתחתית.

 משחקי המחזור הראשון:

 מ.ס. אשדוד - הפועל חיפה 2:2

מכבי ת"א -  בית"ר נס טוברוק    

הפועל כפ"ס - מכבי חיפה    

עירוני ראשל"צ - קרית שמונה    

בני סכנין - הפועל רעננה    

הפועל פ"ת - הפועל ת"א    

מכבי פ"ת - בית"ר ירושלים    

הכח עמידר ר"ג - מכבי נתניה

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק