מכבי לא העריכה אותי

היום, כשבמכבי תל-אביב מתגעגעים לאסטבן באטיסטה, הוא מכריז: "לא אחזור למכבי. הם לא הבינו ߞה יש להם בידיים וכבר פתחתי פרק חדש. לא מתגעגע לקבוצה"

יום רביעי 16 דצמבר 2009
שלמה חסיד

במכבי תל אביב מודים היום שאין אף גבוה איכותי במיוחד. חלק מראשי במכבי תל אביב מכים על חטא על שחרורו של אסטבן באטיסטה שעזב את הקבוצה בדיוק לפני שנה ומאז היא לא הצליחה למצוא שחקן גבוה שייכנס לנעליו, וייתן לקבוצה את המאסה שהיא צריכה באזור הצבע,. באטיסטה משחק היום בספרד בקבוצת התחתית פוואלנבראדה עם טל בורשטיין והפך שם לשחקן מפתחĮ

באטיסטה
העניק ראיון בלעדי ל-TELESPORT ובו סיפר על תחושותיו היום, כשבמכבי מתגעגעים אליו: "אני חושב שמכבי תל-אביב מיהרה לשחרר אותי. רציתי להישאר בקבוצה, התאקלמתי והרגשתי טוב אבל לא ניתן לי צ'אנס אמיתי להוכיח את עצמי אחרי ߗילופי המאמנים".

אתה יודע שמתגעגעים אליך?

 "למרות שלצערי עזבתי את מכבי, הייתי שמח אם מכבי הייתה מוצאת שחӧן בתפקיד שלי והיו מפסיקים לדבר עליי כי הקבוצה חשובה לי. אני לא רוצה שיתגעגעו אליי, אני רוצה בהצלחת מכבי אבל ידעתי שאני אחסר למכבי ואני בטוח שהייתי יכול לתרום לקבוצה היום. ברור לי שיש לי תכונות שאין למאצ'איי לאמפה. בסך הכל היו לי שנה וחצי טובות במכבי. הגענە לגמר היורוליג ואני חושב שהטמעתי את חותמי על הקבוצה".

אם היו פונים אלייך, היית מסכים לחזור?

"לא. הפרק שלי במכבי הסתיים, לא ראיתי שפיני גרשון יותר מדי העריך את היכולות שלי וזאת זכותו. לכל מאמן יש את ההשקפה שלו אבל̠הבנתי שאני לא בתכניות שלו וחבל".

אבל אתה בקבוצת תחתית בספרד ולא ביורוליג

" אני לא הייתי חוזר אחורה, טוב לי בספרד ואני מאחל למכבי בהצלחה"

אז אתה לא מתגעגע למכבי?

<Ű>לא. מה שהיה שייך לעבר היה פרק יפה מאוד אבל אני היום בתקופה חדשה בחיים שלי ואני לא מתעסק לא בגעגועים לא למכבי ולא למאמן. חבל שהם לא העריכו מספיק את היכולות שלי, אבל זה עניין שלהם. אני יודע שאין הרבה שחקנים שיכולים להביא את הפונקציות שלי במחירים האלה. חשבתי שמכבי תבין מה יש לה בידיים אבל הם לא עשו את זה".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק