הסקאוט האוסטרי מזהיר מחיפה

אכטר ברג, עוזר המאמן של רד בול זלצבורג הזיע ביציע, עשה רשימות ארוכות ולמרות היכולת הדלה של מכבי חיפה, הוא בהחלט חושב שיהיה משחק שקול ביום רביעי באוסטריה

שבת 15 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה סיימה בתיקו 1:1 מאכזב באיצטדיון "הקופסא" מול הפועל פ"ת, במשחק בו גילתה יכולת שמתאימה להתייחסות למפעל הזה ולא למוקדמות ליגת האלופות.

המאמן אלישע לוי, שיתף שחקנים רבים במשחק ואיפשר לאחרים מנוחה, זאת בידיעה שביציע יושב עוזר מאמן קבוצת רד בול זלצבורג, אכטר ברג.

המאמן האוסטרי מילא כמעט מחברת שלמה בדו"ח הסקאוטינג שלו, וכנראה יהיה לו המון מה לספר לצוות המקצועי של קבוצתו לקראת המפגש נגד מכבי חיפה ביום רביעי בזלצבורג.

המאמן האוסטרי סירב להתראיין בסיום המשחק, אבל גורמים שישבו באיזור שלו שמעו אותו מתייחס בכובד ראש למכבי חיפה ורשם בעיקר את אלו שאינם ולא שיחקו היום, כמו המגן הדרום אפריקאי פטר מסילאללה והחלוץ הכובש מגיאורגיה, דבאשווילי.

רשימה ארוכה הקדיש האוסטרי לביצועי ההגנה ושאל על המגן השמאלי הצעיר, טאלב טוואטחה בן ה-17, שהוקפץ לבוגרים הישר מקבוצה הנערים ושיחק 90 דקות בהצטיינות. גם המגן הימני אלון חרזי, בן ה-38 הרשים את האוסטרי.

במכבי חיפה שלחו לתקשורת את כובש השער המשווה, שלומי ארבייטמן שכבש נגד הקבוצה בה שיחק לפני מספר שנים. ארבייטמן הבטיח כי בזלצבורג הקבוצה תהיה יותר מפוקסת, יותר רצינית ועם הרכב יותר מאוזן ותעשה הכול כדי להעביר את ההכרעה לאיצטדיון ר"ג.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק