הפועל ניצחה את ביתר

גביע הטוטו: שבוע לפני מחזור הפתיחה, הפועל ת"א ביצעה מהפך וניצחה 1:2 את בית"ר ירושלים, שסיימה את המשחק ב-10 שחקנים. לאלה ושכטר הבקיעו. יצחקי כבש לבית"ר, בן שושן הורחק

שבת 15 אוגוסט 2009
אייל כהן

אם כך נראות שתי הקבוצות המשמעותיות במאבק האליפות, אז בהחלט יש למה לצפות, כאשר הפועל ת"א שבה מפיגור וניצחה 1:2 את מחזיקת הגביע, בית"ר ירושלים. בעוד שבוע שתיהן נפגשות שוב - במחזור הראשון בליגת העל.

הפועל ת"א שמתכוננת לקראת המפגש הראשון בליגת אירופה מול טפליצה, עלתה עם הרכב חזק, לא החזק ביותר, שחסר את דדי בן דיין ואביחי ידין, אבל מספיק תותחים. ההתחלה דווקא הייתה לזכות הירושלמים, כאשר בדקה ה-40, עמית בן שושן מסר נהדר לברק יצחקי, שמהאויר הפגיז לשער - 0:1 לבית"ר. 


אגייאר לאחר צאת השבת בבלומפילד

שתי דקות לפני תום המחצית הראשונה, טיפשות מצידו של עמית בן שושן, שספג כרטיס צהוב לאחר עבירה על דני בונדר ובעקבותיו אדום מוצדק. היתרון המספרי עזר במהרה לאדומים, כאשר במחצית השנייה הצליח יבואה לבעוט לשער ומקרוב לאלה דחק פנימה - 1:1 בבלומפילד. 

הלחץ נמשך, בית"ר נעלמה בבלומפילד ובדקה ה-73 המהפך הושלם, כאשר מהארן להלה בעט מקרוב ונראה היה ככובש. 1:2 שנשמר עד לסיום.  ביום שני בבוקר כשהגיע להתאחדות דו"ח  השופט מנשה משיח התברר כי השער נרשם על שמו של איתי שכטר שחק את הכדור מקרוב.

גוטמן: יציבות זה שם המשחק. גילי ורמוט: הכרטיס האדום עזר לנו

אלי גוטמן אמר בסיום: "במרבית דקות המשחק היינו יותר טוב, למעט בפתיחה שבית"ר באו ושיחקו, היינו אנמים. אין ספק שבמחצית השנייה עזר לנו העובדה שהרחיקו להם שחקן, שיחקנו עם כל הכלים ההתקפים. דווקא לאחר שעלינו ליתרון לא שיחקנו מסודר, חשפנו את עצמנו וחבל. יציבות זה שם המשחק".

גוטמן התייחס לכובש הצמד: "אני הבאתי אותו לכאן, אני יודע שהוא כובש שערים והוא טוב מאוד". ולקראת טפליצה: "המזג אויר הזה עזר לנו, אנחנו התנפלנו על כל כדור. המשחק ביום חמישי בצ'כיה הכי מעניין אותנו כרגע".

גילי ורמוט: "בית"ר קיבלה כרטיס אדום וזה עזר לנו בחצי השני. אני שמח שזה נגמר ככה". לקראת חמישי: "אנחנו משחקים על תוצאה במשחק הראשון, יהיה חשוב להבקיע שער חוץ ולא להפסיד שם. כל עונה הציפיות ממני גבוהות מאוד והם גדלות עם הזמן. הגיעו לכאן שחקנים טובים בהתקפה. היה כאן משחק לכל דבר, נותן כושר גופני לקראת פתיחת העונה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק