צסקא במומנטום, אך מכבי יכולה לנצח

מאמן נבחרת רוסיה, דיוויד בלאט, בטור מיוחד ל-TELESPORT : "צסק"א בתקופה טובה אבל זו לא אותה צסק"א הגדולה וגם לא תהיה. מכבי כבר עשתה ניצחונות גדולים מאלה בעבר"

יום חמישי 17 דצמבר 2009
דיוויד בלאט
 למכבי תל-אביב מצפה הערב במוסקבה̠משחק קשה מאוד, אבל ניצחון בו לא תהיה משימה בלתי אפשרית למרות הערכות המוקדמות.

מאז שמכבי הפסידה לויטוריה בשבוע שעבר התהפכו הרוחות מסביב לקבוצה ובמקום שידברו עליה כמועמדת ודאית לסיים במקום הראשון, שואלים על גובה ההפרש בו היא תפסיד הערב במוסקבה והאם זה יספיק למקום השלישי.

אני חושב שצריך להיכנס לפרופורציות ואני בטוח שפיני גרשון, שמומחה בלהיכנס לראש של השחקנים, יידע לבודד אותם באווירה מסביב לקבוצה. צריך לתת קרדיט לפיני גרשון ולשחקנים שלו, עד המשחק נגד קאחה לבורל הם היו נראים בתור הקבוצה מספר אחת בבית והפסד בודד ביד-אליהו מול קבוצה טובה לא אומר שהם בדרך למטה. 

צסק"א, לעומת מכבי, מגיעה במומנטום טוב אחרי ארבעה ניצחונות. אין ספק שמדובר בקבוצה טובה ושונה לגמרי מהקבוצה שהפסידה כמעט 20 הפרש ביד-אליהו. המאמן שלה, פשוטין, ߛבר הוכיח שהוא מח כדורסל מהמעלה הראשונה אבל מהצד השני יכולה מכבי לנטרל את צסק"א אם היא תפתח טוב, תצבור ביטחון ותשלוט במשחק. ניצחון הוא משימה ריאלית ואחר-כך הכל יכול להיות בבית הזה.

אני חושב שמדובר במשחק מעניין מאוד, לא קל להימור, למרות שכӕלם חושבים שצסק"א תנצח אני חושב שמוקדם להספיד את מכבי. גם במשחק הזה, גם בבית הזה וגם בעונה כולה כי למכבי יש בסגל מספר כישרונות שיכולים לקחת אותה רחוק. אין כמו ניצחון גדול ברוסיה כדי ליצור מומנטום חיובי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק