הסכם גולדהאר בספק

ועד אגודת מכבי תל אביב לא חתם עדיין על מכירת 20 האחוזים שבידיהם למיטשל גולדהאר וכל נושא הבעלות תקוע. בועד האגודה רוצים להפגש פנים אל פנים עם גולדהאר

יום ראשון 16 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב תקועה. הקבוצה יכולה לסכם עם כל גורם בנושא העונה הבאה, אבל לא יכולה לחתום באופן רישמי כי מועדון הכדורגל עדיין לא בידיו של הקנדי, מיטשל גולדהאר.

מתברר, שועד אגודת מכבי תל אביב המחזיק 20 אחוזים מהמועדון ושרק לפני כשבועיים וחצי, הודיע שהוא מעביר בהתאם את הקבוצה, לגולדהאר לא עושה כך ומעמיד קשיים בפני המועדון לעתיד ורוד.

ראשי ועד האגודה לא חתמו על המסמכים הרלוונטים הנמצאים בידיהם כבר מספר ימים ועל  ידי כך, גם מונעים את הגעתו של גולדהאר לישראל ואת העברת הכספים שלו לרשות לבקרה התקציבית.

בועד האגודה ישנם מתנגדים רבים למהלך והם טוענים, ש20 האחוזים, הם למעשה חלק מכובד שלא מעבירים אותו בהסכם חטוף ובמהירות. בועד האגודה הבהירו, שהם רוצים כי גולדהאר יגיע לישראל ויפגש עימם אישית. 


דוד רביבו. יש כסף, אין כסף?

כעת, אם מכבי ת"א תחתום היום (ראשון), עם אנדריי קומאץ' או כל שחקן אחר זר או ישראלי, חייבת את הכספים שגולדהאר לא יעביר אותם כל עוד לא יקבל כ-100 אחוזים של בעלות. ראשי מכבי תל אביב ינסו להפגש עם ועד האגודה כדי למצוא פיתרון, שיעביר את הקבוצה לידיו של גולדהאר וימנע תוהו ובוהו במהלך פתיחת העונה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק