סוכם: אגייאר ספונסר הפועל י-ם

על פי העסקה המתרקמת, גומא אגייאר יזרים 1.3 מיליון ד' לקבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים, ויהפוך לספונסר שלה. בסוף העונה הוא יוכל לממש את האופציה לרכוש את המועדון. דני קליין יישאר בתפקיד

יום ראשון 16 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 עסקת הצטרפותו של גומא אגייאר כספונסר להפועל ירושלים סוכמה כמעט סופית, ועוד השבוע צפויה לצאת הודעה המבשרת על כך שאגייאר הוא הספונסר הראשי של הקבוצה..

על פי העסקה המתרקמת, אגייאר יזרים 1.3 מיליון ד' לירושלים, ויהפוך לספונסר שלה. בסוף העונה הוא יוכל לממש את האופציה לרכוש את המועדון, זאת לאחר שהסכים לתנאים שהוצבו לו לפיהם שם הקבוצה, צבע הגופיות והצביון המיוחד שלה לא ישונו.

גורם המצוי בפרטים אמר הבוקר ל-TELESPORT: "בשעה טובה ומוצלחת אפשר לומר שהעסק סגור בלמעלה מתשעים אחוז, ורק בגלל הזהירות אי אפשר לומר עדיין שאגייאר מצטרף להפועל ירושלים".

אגייאר עבר על הספרים של ירושלים והתרשם לטובה. הוא הבין כי רק בריחתו של ארקדי גיידמק יצרה בור פיננסי של מיליון דולר, ובלעדיו היה נשמר האיזון התקציבי. אגייאר החמיא ליו"ר דני קליין והודיע כי הוא יישאר בתפקידו בקבוצת הכדורסל. בשלב מסוים עלתה האפשרות כי קליין יהיה מעורב גם בנעשה בקבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים, אולם העניין ירד מהפרק כיוון שלקליין מצפה עבודה רבה בקבוצת הכדורסל.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק