פיני גרשון: היינו קפואים

מאמן הצהובים מנסה למצוא הסברים לרבע הראשון הקטסטרופלי של מכבי ת"א במוסקבה מול צסק"א. דייויד בלאט: "המשחק התחיל בצורה מېוד רעה, השחקנים חזרו למשחק עם המון אופי אבל זה לא הספיק"

יום חמישי 17 דצמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב נכנעה הערב (חמישי) לצסק"א מוסקבה בתוצאה 77:72, ואיבדה באופן מעשי את המקום הראשון בבית.Ġהצהובים הצליחו לחזור מפיגור של 21 נקודות, אך לא השכילו לסיים את העבודה ולשוב הביתה עם הניצחון.

פיני גרשון אמר בתום המשחק: "גם אם המשחק היה משוחק עוד 3 שעות לא היינו מנצחים. היו פה שריקות לא ברורות. על כל נגיעה שלחו אותם ۜקו. אבל אי אפשר לייחס זאת רק לזה. נייחס זאת לתחילת המשחק. היינו ב- 25 מעלות מינוס, קפואים. יש התחלות כאלו של משחקים".

"מהרבע הראשון קלענו אולי שלשה אחת או שתיים עד סוף המשחק. הם לקחו 6 ריבאונדי התקפה, חלק מהם הסתיימו בשלשות כי לא הסۤקנו להתארגן לסגירה ובנוסף איבדנו 7 כדורים. במחצית השניה שמרנו יוצא מן הכלל טוב. חזרנו למשחק, ניצחנו את המשחק מהדקה ה-7. היינו פשוט צריכים להתחיל לשחק קודם".

דייויד בלאט שם את הדגש על הבעיות של מכבי הערב: "Ӟמתי מכבי זו קבוצה של 72- 75 נקודות? זו לא השיטה שמכבי רגילה אליה. מכבי זו קבוצה שבנויה לרוץ ולעשות הרבה נקודות. במשחק של 80 נקודות היא צריכה לנצח".

"יש דברים שקורים בכדורסל שלא רגילים אליהם, המשחק התחיל בצורה מאוד מאוד רעה, השחӧנים חזרו למשחק עם המון המון אופי אבל זה לא הספיק במשחק הזה, צריך שחקנים שיובילו את הקבוצה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק