מכבי ראשלצ ניצלה מהפסד

כדוריד: האלופה ניצלה מהפסד מול מכבי תל-אביב, אחרי שפיגרה כבר בשבעה שערים, וסיימה את הסיבוב הראשון ללא הפסד בתוצאה 28:28

יום שישי 18 דצמבר 2009
מערכת!TELESPORT
הסיבוב הראשון בליגת הכדוריד הסתיים לו הערב (שישי) אחרי שמכבי ראשון-לציון ומכבי תל-אביב נפרדו בשיוויון 28:28 במשחק השלמה מהמחזור החמישי.

 האלופה, מכבי ראשון-לציון, הגיעה למשחק עם מאזן של 0:10 ורצתה לסיים סיבוב ראשון עם מאזן מושלם, אך הצהובים מתל-אביב איבדו יתרון של שבעה שערים (5 הפרש לטובתם בסיום המחצית הראשונה) ואיבדו נקודה יקרה במשחק מול אחת הגדולות של הליגה.

ראשון-לציון פתחו חזק מאוד וקבוצתו של גלעד מאור עלתה ליתרון 3:6̬ אבל אז הגיעה ריצת 1:7 של הצהובים ומכבי תל-אביב עלתה ליתרון 7:10. מכבי תל-אביב כבר עלתה ליתרון של שבעה שערים אבל קבוצתו של אבי רש ירדה למחצית ביתרון 19:14 "בלבד".

המחצית השנייה החלה בתנופה אדירה ראשל"צ, אך הצהובים לא ויתרו. למרות תשעה שערים בלבד של מכבי ת"א במחצית השנייה, ראשון לציון השכילה לעלות ליתרון ראשון רק דקה וחצי לסיום המשחק, עם יתרון 27:28. ויריץ' השווה לצהובים ובכך נקבעה תוצאת המשחק.

מאמני הקבוצות סיכמו בסיום, תחילה גלעד מאור של ראשל"צ: "אני חושב שפספסנו את הניצחון יותר משהם איבדו נקודה. ההגנה שיחקה מצוין במחצית השנייה, הם יקבלו בראש על הפתיחה".

אבי רש, המאמן התל-אביבי: "היינו צריכים לנצח את המשחק. יש לי סגל טוב, זו בעיה מנטאלית בעיקר. גם השיפוט לא עזר לנו אבל נשאיר את ۖה בצד".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק