בוקולי צפוי לפתוח בזלצבורג

מכבי חיפה נחתה בזלצבורג וערכה אימון ראשון על אדמת אוסטריה. הקבוצה מהכרמל זוכה לאבטחה כבדה. בעקבות מצבו של גאדיר, גוסטבו בוקולי עומד בהיכון

יום שלישי 18 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מכבי חיפה נחתה היום (שני) באוסטריה. הירוקים נחתו בזלצבורג ואל מול עיניהם התגלתה כמות גבוהה של שומרי חוק, בדמות שוטרים, מסוקים וניידות איבטחו את הקבוצה של יענק'לה שחר. 

הירוקים הספיקו עוד לערוך אימון ראשון באוסטריה על המגרש הסינטטי.  בינתיים לגבי ההרכב הפותח יכול להיות התפתחות בעיקר במישור של גוסטבו בוקולי, שצפוי לפתוח במקומו של מוחמד גאדיר.

אלישע לוי: "המטרה היא ליגת האלופות"

 מכבי חיפה המריאה לאוסטריה, שם היא תתכונן למשחק הראשון בסיבוב המוקדמות האחרון של ליגת האלופות מול רד בול זלצבורג האוסטרית.

בחיפה ינסו להשיג תוצאה טובה לקראת הגומלין בישראל, שיקבע מי מבין השתיים תעפיל לליגת האלופות. 

המאמן אלישע לוי, שידר אופטימיות ואמר לפני ההמראה: "אנחנו ממריאים בתחושה טובה מאוד ועם אנרגיות חיוביות. אומנם הבטחנו כבר השתתפות בשלב הבתים של הליגה האירופית, אבל אנחנו לא מסתפקים בזה ורוצים לחזור שוב לליגת האלופות".

למרות האופטימיות, אלישע לוי לא מזלזל ביריבה: "מצפה לנו משחק מאוד קשה. רק אתמול חזרו אלינו כל השחקנים מהנבחרות ובמשחק ההרצה בגביע הטוטו נתתי מנוחה למי שצריך ומי שהיה צריך יותר דקות קיבל ממני".

לוי הביע דאגה מהעובדה שהאוסטרים משחקים על משטח סינטטי: "ברור שהעובדה שמשחקים שם על דשא סינטטי לא תעמוד לטובתנו. התאמנו עליו רק יומיים והם משחקים עליו שנתיים, אבל זה כן נתן לנו אינדיקציה למה שמחכה לנו שם".

לוי יערוך שינוי אחד וודאי בהרכב לעומת זה ששיחק מול אוקטובה, כאשר הבלם הצעיר שי מימון יפתח במרכז ההגנה, במקומו של ג'ורג' טישיירה, הבלם הפורטוגלי המושעה. 

מוחמד גאדיר, החלוץ הצעיר שנפצע במשחק גביע הטוטו מול הפועל פ"ת, החלים  ויהיה כשיר למשחק הקריטי בזלצבורג.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק