באגודה דורשים שגולדהאר יתחייב

עיסקת העברתה של מכבי ת"א לידיו של מיטשל גולדהאר, תקועה. באגודה דורשים שגולדהאר יתחייב לפחות לארבע שנים, כתנאי להעברת הקבוצה לידיו. דוד רביבו מעדיף את מכבי על בית"ר

יום שני 17 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 מכבי ת"א העבירה לאלעד בוקשפן ולוועד עמותת מכבי ת"א את התיקונים לחוזה הנגדי ששלח בוקשפן לאביב בושינסקי. 

נכון להיום (שני) אין עדיין הסכם חתום לרכישת מאה אחוזי שליטה של מכבי ת"א ע"י מיטשל גולדהאר. היום הוחלפו טיוטות ותיקונים בין מכבי ת"א ע"י עו"ד רוטמן, לבין וועד אגודת מכבי ת"א, בראשותו של אלדד בוקשפן.

במכבי ת"א (וועד האגודה) הכניסו מספר תיקונים לחוזה שיישלח כבר עכשיו למיטשל גולדהאר לטורונטו, כאשר הסעיף המרכזי של וועד האגודה הוא שגולדהאר יתחייב על המשכיות כבעלים ולא יחזור מצב דומה כמו במקרה של אלכס שניידר, שהחליט לעזוב בתוך מהלך השנה הראשונה לכהונתו כבעלים.
בוועד אגודת מכבי ת"א הבהירו שהם לא יסתפקו בהבטחה להישארות של שלוש שנים וידרשו התחייבות לשמש כבעלים לאורך תקופה ארוכה ככל האפשר והמינימום הוא של 4-5 שנים כהתחייבות חוזית מול מיטשל גולדהאר. סעיפים נוספים כמו משיכת ערבויות, החזרי חובות והתחייבויות עתידיות, נרשמו כתיקונים קלים בחוזה שנשלח לקנדה.
בושינסקי ונמני. מחכים להתפתחויות

אלדד בוקשפן, יו"ר אגודת מכבי ת"א אמר: "במידה וגולדהאר היה מגיע לכאן, אפשר לסגור סיפור כזה במספר שעות, אבל עכשיו נמתין לתשובה שלו, נעביר אותה ליועצים המשפטיים שלנו וכל הפרשה תיגרר עוד פרק זמן שלא באשמתנו".

גורם בכיר בוועד האגודה אמר: "חבל שיש גורמים במכבי ת"א שדרך התקשורת מסיתים את האוהדים נגד אלדד בוקשפן, האיש הכי מכביסט שנשאר היום בין האוהדים".

גורם במכבי ת"א אמר: " הסיפור תוקע אותנו, לא נוכל לרשום שום זרים, לא נוכל לצרף בשלב זה את דוד רביבו, הכול תלוי עכשיו בסגירת ההסכם עם וועד האגודה".

רביבו מוותר על החובות שלו

מכבי ת"א ודוד רביבו, משדרים על אותו גל וכפי שפורסם לראשונה ב-telesport: "בימים האחרונים יש רצון הדדי שרביבו יחתום על חוזה לשנתיים במכבי ת"א. 

רביבו הרחיק ומוכן לוותר על כספים רבים שמגיעים לו מאשדוד, תמורת השיחרור אבל נכון לעכשיו באשדוד מנגנים על העצבים של מכבי ת"א ודורשים סכומי כסף גדולים עבור הקפטן שלהם לשעבר.

אם הליך העברת הבעלות למיטשל גולדהאר לא ייסגר, רביבו לא יוכל לשחק ביום שבת נגד בני סכנין. דוד רביבו שוחח שוב עם אבי נמני והודיע לו שמבחינתו הוא רוצה לשחק אך ורק במכבי ת"א ולא בבית"ר ירושלים, שגם היא מעוניינת בו ויו"ר הקבוצה איציק קורנפיין, שוחח עם ג'קי בן זקן 
בנושא רביבו.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק