אולי הגיע הזמן שלי לעזוב

חוזהו של פיל ג'קסון, המנג'ר האגדי של הלייקרס, מסתיים בקיץ והמאמן שזכה בעשרה תארי אליפות#לא מוכן להתחייב על הארכת חוזה: "אולי הגיע הזמן שמישהו אחר ייקח את הקבוצה ויצעיד אותה קדימה"

יום ראשון 20 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 האם פיל ג'קסון, המנג'ר המעוטר בתולדות ה-NBA יעזוב בתום העונה את הלייקרס? חוזהו של מאמנה האגדי של הלייקרס, מסתיים הקיץ וג'קסון לא ממהר להאריך את חוזהו, כאשר לסיכויים של הלייקרס לשמור על תואר האליפות שלה מהעונה שעברה, תהיה השפעה מכרעת על החלטתו.

ג'קסון, כיאה למעמדו הוא המאמן המרוויח ביותר בליגה עם שכר עתק של 12 מיליון דולרים, וזכה ביותר תארים מכל מאמן אחۨ בהיסטוריה של הליגה (10 אליפויות עם שיקגו והלייקרס).

בעוד שעתידם של קובי בראיינט ופאו גאסול, שני כוכבי האלופה מובטח לעונות הבאות ב-ל.א, פיל ג'קסון המאמן לא מוכן להתחיייב ולקבל החלטה עד הקיץ.

ג'קסון התייחס לעתידו ואמר לכלי תקשורת בארה"ב: "לא בטוח שאמשיך גם אם נשחזר את תואר  האליפות. אם לא נשחזר את האליפות זה יגדיל את הסיכויים שלא אמשיך בקבוצה. אולי הגיע הזמן שמישהו אחר ייקח את הקבוצה ויצעיד אותה קדימה מפה".

ג'קסון, הוליך את הלייקרס לאליפות רביעית בעەנה החולפת, אחרי שלפני שנתיים הפסיד בגמר לבוסטון, היריבה המושבעת. גם את העונה הנוכחית הלייקרס פתח מצויין ואחרי כמעט חצי עונה היא מחזיקה במאזן מרשים של 4:21.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1