כספי: לא מצטרף לנבחרת

לצביקה שרף עוד היו מעט תקוות, אבל עומרי כספי הודיע לו הבוקר באופן רשמי: אני לא מצטרף לנבחרת. הקהילה היהודית בסקרמנטו ערכה קבלת פנים לכספי. 'כולם רוצים לתמוך ולעזור כדי שארגיש בבית"

יום שלישי 18 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

עמרי כספי, שחקנה של סקרמנטו קינגס,  הודיע הבוקר למאמן נבחרת ישראל, צביקה שרף,  כי הוא לא מתכוון להצטרף לנבחרת המתכוננת לאליפות אירופה.

אומנם לא מדובר בצעד מפתיע של הישראלי הראשון ב-NBA, אולם לשרף עוד היו תקוות שכספי יפתיע. שרף הודיע לפני כשלושה שבועות לכספי כי הוא מוכן להמתין להחלטתו עד ה-20 באוגוסט.

כספי הודיע הבוקר לשרף כי הוא מתכוון להתרכז בחודש הקרוב באימונים במיאמי לקראת העונה החדשה ולא בנבחרת ישראל. כספי סיפר כי הוא יוצא לשלושה שבועות למיאמי למטרת האימונים.

 הקהילה היהודית בסקרמנטו ערכה קבלת פנים מרשימה לכספי , בקבלת הפנים נכחו ראשי הקהילה, כספי ומשפחתווכמובן הבעלים והצוות המקצועי של סקרמנטו.

מיכל קוהן מראשי הקהילה: "הקהילה מאוד מתרגשת, אנשים הביאו לכאן את כל המשפחות ואת הילדים, שלוש דורות, כולם פה אוהדים של הקינגס ועכשיו הם יהיו אפילו יותר מאז שכספי בקבוצה"

כספי: :"בשבילי לבוא ולפגוש את האנשים האלה שכולם רוצים לתמוך ולעזור ולעשות הכל כדי שאני ארגיש בבית, זאת הרגשה נהדרת, אני מרגיש שבורכתי שהגעתי לסקרמנטו"

 


תגובות

3

טלספורט בפייסבוק