קירגיאקוס בדרך לליברפול

ליברפול הציעה 2 מיליון פאונד עבור מגנה של א.א.ק. אתוה ונבחרת יוון, סוטיריס קירגיאקוס ותחתים אותו על חוזה לשלוש שנים בריברסייד. ביקורת במועדון על פרננדו טורס

יום רביעי 19 אוגוסט 2009
נמרוד הגפני
 לאחר שנכשלו בניסיונם להביא את מגן אתלטיק בילבאו, פרננדו אמורבייטה, פנו ראשי ליברפול אל א.א.ק. אתונה בבקשה לרכוש את מגנה, סוטיריס קירגיאקוס והציעו עבורו 2 מיליון פאונד.

המועדון היווני לא צפוי להערים קשיים על מעברו של קירגיאקוס בן ה30, שאמור לסכם את תנאיו במרסיסייד ולחתום על חוזה לשלוש שנים תמורת 30,000 פאונד לשבוע.

בליברפול מחפשים לחזק את הקו האחורי, לאחר מעברו של ארבלאוה לריאל מדריד. קירגיאקוס, ששיחק בעברו שנתיים בריינג'רס הסקוטית ואף זכה עימה בדאבל בעונתו הראשונה, צפוי לחפות גם על פציעתו של מרטין סקרטל, שייעדר כשלושה שבועות.

קירגיאקוס רשם 49 הופעות במדי נבחרת יוון וכבש במדיה 4 שערים, אך לא היה שותף לזכיה הסנסציונית של יוון ביורו 2004 בגלל פציעה

עוד בגזרת ליברפול, במועדון הושמעו טענות רבות מצד רפאל בניטז וראשי המועדון נגד פרננדו טורס. במועדון טוענים כי "אל ניניו" מתלונן יותר מדיי על הטיפול הרפואי אותו קיבל בזמן פציעתו בעונה החולפת.

רפא בניטז התבטא בנושא ומאר:" הודעתי לפרננדו כי הוא חייב להפסיק להתבכיין ולהתחיל להתרכז במה שהוא עושה הכי טוב וזה לכבוש שערים. בענותו הראשונה הוא היה מרוכז ומפוקס וזה נראה כך גם על המגרש ואני סמוך ובטוח שהוא יכול להיות כזה גם העונה"

טורס עצמו, שכבש 50 שערים ב85 הופעות במדי ליברפול אמר כי הוא השתפר מאוד בתקופתו במועדון וכי הוא יכול להשתפר עוד יותר

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק