מאמן הנבחרת הבא

אלישע לוי לא חשש. במשחק באוסטריה. לא סגר את המשחק וזכה בכל הקופה. הוא שיחק התקפי וטקטי, סגר את הנקודות החזקות של היריב ובנה מערך תוסס ויציב. כך אנו רוצים את מאמן הנבחרת הבא

יום חמישי 20 אוגוסט 2009
קובי סגל

 את החותמת להפיכתו לאחד מבכירי המאמנים שצמחו בארצנו, הוא הטביע בתום העונה שעברה עם זכייה באליפות והופעה מכובדת בגמר הגביע.

אלישע לוי, שהתחיל את קריירת האימון  בסרט המלחמה המפורסם בבית שאן,  והפך את עיר הרפאים למועדון לגיטימי בליגת העל   זכה ביום רביעי להכרה בינלאומית ראויה.

אם לא יהיה פנצ'ר בלתי צפוי, נזכה לחורף חם ומענג ונארח בישראל את טובי  הקבוצות והשחקנים בעולם. ביום רביעי הוכיח אלישע לוי אומץ רב כשפתח עם שני נערים בני 18 שיכולים לשחק עוד  בקבוצת הנוער,  גאדיר וגולסה,  באחד האצטדיונים הביתיים באירופה,  רד בול זלצבורג הוא מועדון ברמה הגבוהה ביותר  עם מגרש בייתי שסופג נקודות.

אלישע לא חשש. לא סגר את המשחק וזכה בכל הקופה. הוא שיחק התקפי וטקטי, סגר את הנקודות החזקות של היריב ובנה מערך תוסס ויציב.

הישג כזה, שמקרב את מכבי חיפה למועדון הגדולות באירופה, יעניק למכבי חיפה ויענקלה שחר יתרון גדול על כל המועדונים בארץ במשך שנים רבות.

העפלה לשלב הבתים תעניק מיידית מענק  של 4 מיליון יורו, צפי להכנסות אדירות מקהל,  וספונסרים חדשים בסכומי עתק  העומדים בעוד כארבעים מיליון ₪.

סכומי עתק אלה יכולים להפוך את מכבי חיפה לשולטת בלעדית בכדורגל הישראלי הישג שזכתה בו בצדק  בדומה למכבי תל אביב בכדורסל. כסף מביא שחקנים טובים יותר שמביא תוצאות טובות יותר והישגים גדולים יותר זהו גלגל ההצלחה.

לא אוכל שלא לחזור לאדם שעומד מקצועית מאחורי הישג מדהים זה, כי מבחינה מנהלתית כבר שנים אין  בעל בית כמו יענקלה שחר.

אלישע  לוי המאמן הצנוע והשקט מכפר סבא  שממעט בראיונות ומשפיל עיניו  בתמימות מול מצלמות הטלוויזיה,  הגיע   מעיר המוציאה את בכירי המאמנים בארץ - יצחק שום, דרור קשטן ושלמה שרף. הוא  הוכיח כי הוא המאמן הראוי הבא לקבל את נבחרת ישראל בעידן הבא.
 
הרבה גבות הורמו כששחרר את פאנטיני, קרופניק,  גפני ואפק.  סיכון גדול היה בהחלטותיו.

כיום ניתן לראות כי מכבי חיפה עברה רענון בריא  היא תוססת יותר, מבקיעה יותר, משחקת כדורגל שמח, היא  צעירה ואטרקטיבית.

כל הכבוד לירוקים,  השלימו משימתכם בהצלחה והביאו גאווה לארצנו הקטנטונת.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק