ביתר חשובה אבל צריך להתקדם

בית"ר ירושלים ערכה את מסיבת העיתונאים השנתית לרגל פתיחת העונה בהשתתפות הספונסר הראשי גומא אגייאר, איציק קורנפיין, יצחק שום ושחקני הקבוצה. יצחקי וברוכיאן מאותתים על מעבר

יום חמישי 20 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 מתחם בית וגן אירח היום את מסיבת העיתונאים השנתית של בית"ר ירושלים לכבוד פתיחת העונה החדשה ובה הוצגה החולצה החדשה בה תשחק העונה בית"ר. 

את בית"ר ירושלים ייצגו הספונסר הראשי, גומא אגייאר, יו"ר הקבוצה איציק קורנפיין, המאמן יצחק שום ומספר משחקני הקבוצה: הקפטן אבירם ברוכיאן, ברק יצחקי, עמית בן-שושן ועידן טל.

הספונסר גומא אגייאר דווקא בחר לחסוך במילים ואמר בקצרה: "אני מתרגש לקראת העונה הקרובה. אני רוצה שכולכם תבואו לתמוך בנו ואנחנו נעשה את המיטב בשבילכם ובשביל האוהדים. זמן ההכנה היה קצר וצריך סבלנות רבה מצד הקהל".

הנושא המעניין ביותר שעלה הוא מעברם האפשרי של ברק יצחקי ואבירם ברוכיאן. יצחקי התייחס לנושא: "בית"ר מועדון שחשוב לי כשחקן ואדם אבל יש לי גם רצונות ומטרה להתקדם. אני מקווה שנדע מה קורה כמה שיותר מהר, בשבילנו ובשביל בית"ר. לא הגיעה אליי או אל המועדון הצעה רשמית. הכיוון הוא לליגה בכירה באירופה. אני מקווה מאוד שזה יקרה. אם לא, אנסה לזכות בתארים עם בית"ר". 

גם מאמן הקבוצה יצחק שום בחר להגיב לגבי מעבר אפשרי של השניים: "חלון ההעברות באירופה לא מחכה לנו. אני מקווה שנדע ביומיים-שלושה הקרובים מה ההחלטה".

כמו כן הוסיף שום לקראת העונה: "איבדנו את אלבארס וייתכן שגם את יצחקי וברכיאן אבל אנחנו מנהלים מו"מ עם שחקן מרכז קישור פרואני. חשוב שתהיה מלחמה על מקום בהרכב. נהיה קבוצה תוססת. אנו ניתן פייט בליגה ובגביע, זה גם המקום לברך את מכבי חיפה על ההישג אתמול".

לסיכום אמר יושב ראש הקבוצה, איציק קורנפיין: "גומא אגייאר הוא הספונסר הראשי  של המועדון והספונסר על חולצות המשחק כרגע יהיה של ארגון צדקה לו גומא תורם. אני מקווה שגומא יחליט בסוף העונה להיות הבעלים. בית"ר עברה קיץ קשה, אבל בסופו של דבר הקבוצה מגיעה מוכנה לליגה.  בעשר השנים האחרונות לא היתה לבית"ר קבוצה כל-כך צעירה ועם שחקני בית השילוב בין ותיקים לצעירים יכול להוביל את בית"ר לתקופה עם יציבות וזכיה בתארים".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק