אשלי קול האריך את חוזהו

אשלי קול האריך את חוזהו בצ'לסי בארבע שנים נוספות והפך להיות המגן המרוויח ביותר בעולם היום. בכך מבטיחה צ'לסי כי קול לא יעבור לספרד

יום שישי 21 אוגוסט 2009
נמרוד הגפני
אשלי קול נשאר בצ'לסי.  לאחר שברצלונה וריאל מדריד התמודדו על שירותיו, לא היה מוכן רומן אברמוביץ' לאבד את השחקן אשר הוכתר בעיני אוהדי צ'לסי כשחקן הטוב ביותר של הקבוצה בשנה שעברה. ובתוך כמה שעות סגר המיליארדר הרוסי עם קול על חוזה לארבע שנים נוספות.

חוזהו המקורי של קול היה אמור להסתיים בסוף העונה הנוכחית, אולם הצעה חדשה של 120 אלף פאונד לשבוע ועיסקה העומדת בסך הכל על 25 מיליון פאונד לארבעת השנים האלו, השאירו את מגן צ'לסי ונבחרת אנגליה בלונדון

קול הצטרף לכחוילם מהיריבה העירונית ארסנל בשנת 2006, בעיסקה שכללה את מעברו של וויליאם גאלאס לתותחנים. מאז הקריירה של קול נמצאת בנסיקה. הוא נחשב לאחד המגנים הטובים ביותר בעולם וכאמור, מועדונים בסדר גודל של ברצלונה וריאל מדריד התעניינו בשרותיו.

אשלי קול רשם , בנוסף, גם 74 הופעות במדי נבחרת אנגליה. יחד עם חידוש חוזיהם של פלורן מלודה, דידייה דרוגבה, ג'ו קול, ג'ון טרי ואחרים, ראוים כי צ'לסי מעוניינת להשאיר את מבנה הסגל הקיים לעוד שנים רבות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק