נמני וגולדהאר נפגשו. הרכש אושר

פירסום ראשון: אבי נמני ומיטשל גולדהאר נפגשו. הבעלים החמיא למאמן ואישר לו לחזק את הקבוצה לאלתר בשני זרים ובישראלים. גרנט המליץ על לאורן, אך ציין כי הקמרוני פצוע. בצהרים יפגשו שוב נמני וגולדהאר

שבת 22 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

אבי נמני, מאמן מכבי תל אביב ומיטשל גולדהאר, הבעלים החדש נפגשו בסיום משחק הניצחון 1:3 על בני סכנין. זוהי הייתה שיחת עבודה ראשונה ביניהם. גם היום (ראשון) בצהרים, יפגשו שוב מיטשל גולדהאר ואבי נמני.

גולדהאר שאל מדוע הסגל של מכבי מצומצם וסובל מחוסר בשחקנים, זאת אחרי שנמני הלביש רק 16 שחקנים, במקום 18 שכל קבוצה עולה איתם למשחק.

נמני הסביר שהסגל קצר, אין שחקנים מוחתמים, וכשגולדהאר שאל על הדרישות המקצועיות הנוספות שלו, ביקש נמני תחילה בלם זר, חלוץ זר ועוד שחקן ישראלי. גולדהאר הודיע מיד כי, הוא מאשר את ההליך והנושא ייבחן מבחינה מקצועית בימים הקרובים, שעוד נותרו עד לגמר מועד ההעברות בסוף החודש.

נמני יצא מרוצה מהפגישה, שבא החמיא גולדהאר למאמן ולשחקנים, הבעלים החדש התלהב בעיקר מהקהל של מכבי תל אביב, שקיבל את הקבוצה ואותו בחום ואהבה.

בנושא הקמרוני לאורן, התייעץ נמני עם אברהם גרנט, שהיה המנהל המקצועי של הקמרוני בפורטסמות'. גרנט המליץ על השחקן, אבל הבהיר, שהיות והוא לא שיחק במשך שנה וחצי כולל ניתוח בברך שעבר יש לבחון את הנושא שנית. הכוונה של מכבי היא לבחון מספר ימים את המגן\ קשר לפני שתתקבל ההחלטה בעניינו. 


לאורן. ישמח לשחק במכבי תל אביב

 לאורן צפה במשחק, החמיא למכבי תל אביב ואמר לידידו רפי סידי, כי ישמח לשחק בישראל ובמדי מכבי תל אביב. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי תל אביב 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק