עלייה לאלופות, תביא לחיזוק

אחרי שפתחה את ליגת העל עם ניצחון, מכבי חיפה כבר חושבת על זלצבורג. עלייה לשלב הבתים, תביא לחיזוק מיידי של הסגל הירוק. טישיירה ובלו מועמדים לעזוב, עלי עותמאן ויואב זיו על הכוונת

יום ראשון 23 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

במכבי חיפה חזרו הבוקר להתאמן ומפרידים את כל ההכנות והדיבורים למשחק ביום שלישי באיצטדיון ר"ג נגד רד בול זלצבורג. 

בקבוצה מאמינים שהדרך לליגת האלופות סלולה, אבל מחייבת זהירות ובכל מקרה עליה לשלב הבתים תביא לשינוי משמעותי בסגל ותגרום ליענקלה שחר, לפתוח את הארנק ולחזק את הקבוצה כדי למנוע בושות בשלב הבא.

במקביל להכנסה כספית נוספת למקרה של ניצחונות, עליה לשלב הבא, תגרום להכנסה מאופ"א של כ-50 מיליון שקלים והקריאה של הקבוצה היא לאוהדים, למלא עד אפס מקום את איצטדיון ר"ג.

נכון להבוקר (ראשון) כבר הבטיחו את מקומם 26 אלף צופים. להרכב יחזור הקשר הקולומביאני ג'ון קולמה, שלא פתח אתמול נגד הפועל עכו. דקל קינן המושעה ייעדר מהמשחק מול האוסטרים. צמד הבלמים יהיה שי מיימון וג'ורג' טישיירה הפורטוגלי.

אתמול, כמו בשבועות האחרונים, נרשמה אכזבה גדולה מטישיירה ואפשר שטישיירה וירו בלו, יוחלפו ע"י שני שחקנים זרים, כדי לחזק את הקבוצה.

במכבי חיפה ינסו לצרף את אחד משני המגינים, עלי עותמאן או שחקנה של לוקרן יואב זיו. שיחות עם נציגי השניים מתנהלות והמטרה היא לסגור דברים עם זיו, במהלך השבוע הנוכחי.

בקבוצה אמורים לבטל את ההחלטה לקזז ב-15% משכר השחקנים ולהחזיר לכולם את הכסף המקוזז, כפי שהבטיחו ראשי הקבוצה במידה ומכבי חיפה תעפיל לשלב הבתים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק