דבנפורט עלול לאבד את רגלו

פרשת קאלום דבנפורט, שחקנה של ווסטהאם שנדקר בביתו יחד עם אימו, מסעירה את בריטניה. רופאיו של דבנפורט, שנדקר בשתי רגליו, חוששים שייאלצו לכרות את רגלו השמאלית. נעצרו שני חשודים בפרשה

יום ראשון 23 אוגוסט 2009
אסף בילגורי
 קאלום דבנפורט, בלמה של ווסטהאם מהפרמייר-ליג ממשיך להיות במצב קשה מאוד, בעקבות האירוע הטראגי בלילה שבין שישי לשבת, שבו אלמונים פרצו לביתו של השחקן בברדפורט ודקרו אותו בשתי רגליו.

דבנפורט, וגם אימו שגם היא הותקפה באירוע, נמצאים עדיין במצב קשה. הרופאים נאבקים כדי להציל את רגלו השמאלית של דבנפורט, אחרי שזה נדקר מספר פעמים ברגליו ע"י ביריונים.

הדקירות שספג דבנפורט ברגלו השמאלית, גרמו לו לאבד המון דם. הרופאים נאלצו לערוך לו ניתוח דחוף, לא רק כדי להציל את רגלו אלא גם את חייו של השחקן. 

החשש הוא שהרופאים ייאלצו לכרות את רגלו השמאלית של דבנפורט כדי למנוע סיבוכים, כאשר ה-24 שעות הקרובות מוגדרות כ"קריטיות". מקורבים לשחקן טוענים שבכל מקרה דבנפורט לא יחזור יותר לשחק כדורגל.

ובינתיים, משטרת אנגליה עצרה שני חשודים, ששמם מקושר לפרשה המחרידה. גבר בן 25 נעצר בדרבי ועוד צעיר בן 19 נעצר מוקדם יותר בברדפורט. 

דבנפורט לא שותף במשחק הפתיחה של ווסטהאם בליגה מול וולבס, והיה מתוכנן להימכר לנוטינגהאם פורסט תמורת 1.5 מיליון פאונד. כעת ייתכן מאוד שהקריירה של דבנפורט ככדורגלן הסתיימה מוקדם מהצפוי, כאשר המניעים לתקיפה עדיין לא ברורים.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק