לאורן ייבחן נגד ראשלצ

אבי נמני החליט הלילה לראות את לאורן במשחק מבחן מיוחד נגד עירוני ראשון לציון. תומר תייר חתם, אוהדים שוחחו עם גולדהאר

יום שני 24 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

מכבי תל אביב לא תחתים ככל הנראה את מגן/קשר קבוצת ארסנל לשעבר, לאורן הקמרוני, למרות שעבר את הבדיקות הרפואיות והצטיין היום (ראשון) במשחק אימון פנימי בו כבש שלושער.

הלילה (שני) הנהלת מכבי תל אביב החליטה לבחון את לאורן במשחק אימון מיוחד, שיאורגן עבורו נגד עירוני ראשון לציון ורק לאחריו יחליט המאמן אבי נמני אם להחתים את השחקן בקבוצה. 

בנושא כשהעדיפות של הקבוצה היא לצרף בלם וקשר נוסף או חלוץ, כשאת מרכז ההתקפה אמור למלא עמונאל בנאיני הגנאי, שיהיה כשיר בתוך שבועיים. 

לאורן שוחח עם אוהדי מכבי תל אביב, שהקיפוהו בסוף האימון קראו בשמו והקמרוני אמר להם: "אני רוצה לשחק במכבי ת"א. אני אוהב את הקבוצה, אוכיח את עצמי. זה לא סיפור של כסף". 

נודע כי קבוצת סראגוסה פנתה הבוקר (ראשון)  ללוארן והיא רוצה לצרפו לשורותייה. כאמור ביום שלישי יוחלט סופית בנושא הקמרוני.

לעניין אחר, תומר תייר ששיחק בעונה שעברה בהפועל עכו, הצטרף למכבי תל אביב והוא חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. 

נציגי האוהדים יניב צוברי, אלעד ארדן ושחר ישי, נפגשו עם מיטשל גולדהאר בקרית שלום, שוחחו איתו ארוכות, הגישו לו שי והבטיחו לארגן את אוהדי הקבוצה לתמיכה במועדון ולעזור לנשיא החדש להוביל את מכבי ת"א לאליפות. 

גורם המקורב למכבי תל אביב: "מצחיק ששחקן ששיחק נגד מנצ'סטר יונייטד, ברצלונה וכל הגדולות באירופה, צריך להיבחן נגד מועדון פאר כמו ראשון לציון".

מוקדם יותר: לאורן מאושר - רוצה לחתום

במכבי ת"א פתחו את העונה ברגל ימין עם ניצחון 1:3 על בני סכנין, אך כבר מתרכזים בהכנות לקראת המשחק הבא מול הפועל פ"ת בשבת באיצטדיון האורווה.

במכבי ת"א חוששים מתקדים יניב עזרן ולא מוכנים "לקנות חתול בשק" ולהחתים את לאורן, מגינה לשעבר של ארסנל, ללא מבחנים.

דייויד פדרמן ורפי סי די, ידידיו של לאורן שוחחו עם אבי נמני והשחקן יתחיל להיבחן הערב במכבי ת"א. 

לאורן, שחקן ארסנל ונבחרת קמרון לשעבר, נבחן על כר הדשא בקרית שלום ומתאמן תחת פיקוח של המאמן אבי נמני, אשר מבקש לראות אם הקשר המצטיין לשעבר אינו סובל מפגיעה בברך בה עבר ניתוח, שבעקבותיו נאלץ לא לשחק כשנה. 

לאורן שוחח עם אבי נמני, טען כי הוא כשיר והוא מוכן לחתום בקבוצה.  לאורן התייחס לעתידו ואמר ל-telesport: "התאהבתי בישראל ובמכבי ת"א, אני רוצה לשחק בקבוצה ולא מדובר פה בנושא כספי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק