נאור חתם בהפועל אוסישקין

מתן נאור, שהיה מבוקש במרבית קבוצות ליגת העל, סגר לשנתיים בקבוצת האוהדים מהליגה הארצית, וינסה להצעיד את הפועל אוסישקין עד לליגת העל

יום ראשון 23 אוגוסט 2009
שלמה חסיד

 הפועל אוסישקין מכוונת הכי גבוה שאפשר. מתן נאור (28, 1.94) חתם בסוף השבוע ויופיע היום לאימונה הראשון של הקבוצה.
 
השחקן שהיה מבוקש במרבית קבוצות ליגת העל, סגר לשנתיים וינסה להצעיד את הפועל אוסישקין עד לליגת העל.  אורי שלף : "אני עדיין לא מאמין שזה אכן קורה, זה יום גדול להפועל אוסישקין"
 
הפועל אוסישקין ביצעה ללא ספק את המהלך המשמעותי ביותר שלה מאז הוקמה והחתימה לשנתיים את מתן נאור כשהיא מקדימה מספר קבוצות מליגת העל במירוץ אחריו. 

נאור, ששיחק בעונה החולפת בעירוני נהריה מליגת העל ושעד לפני שנה נמנה על סגל נבחרת ישראל, אמור להוביל את הקבוצה מהליגה הארצית עד לליגת העל.  משחקם הראשון של מתן והפועל אוסישקין בליגה הארצית יערך בכפר בלום נגד גילי מוסינזון וגליל עליון המתחדשת.
 
אורי שלף, מנהלה המקצועי של הפועל אוסישקין אמר:  "אני עדיין לא מעכל, אני מחכה לראות אותו מגיע לאימון היום בערב בשביל שאני אבין שזה באמת קורה, זה יום גדול להפועל אוסישקין. מתן הוא אחד השחקנים שיותר מזוהים עם אוסישקין בעשור האחרון וחשוב לנו לצרף שחקנים כאלה, אבל מעבר להכל הוא שחקן ברמה הכי גבוהה שיש היום בארץ, הוא צריך להיות בסגל של הנבחרת ואני בהחלט לא אתפלא אם הוא יוזמן לקמפיין הקרוב."
 
נאור גדל במחלקת הנוער של מכבי רחובות. את קריירת ליגת העל שלו החל בעונת 2000/01, הוא שיחק שנתיים בעירוני ר"ג איתה היה שותף לעונת שיא בה הגיעה הקבוצה לגמר הפלייאוף בהדרכתו של ארז אדלשטיין. תחנתו הבאה הייתה הפועל תל אביב איתה היה שותף לעונתה הגדולה בעשור האחרון - עונת 2003/2004, עונה בה ניצחה הקבוצה את מכבי ת"א פעמיים כולל נצחון היסטורי ב-25 הפרש.

לאחר שנתיים באוסישקין במהלכן זומן לנבחרת ישראל, הוא נחת במלחה לשלוש שנים. בעונת 2005/2006 היה בורג חשוב בקבוצה בדרך לגמר הגביע ולגמר הפיינל פור. דווקא בעונה הבאה הוא נפצע ולא זכה להשתתף בשלבים המכריעים של גביע המדינה, תואר בו זכתה הקבוצה באותה שנה. 

בעונת 2007/8 חתם בעירוני נהריה ובקיץ 2008, לאחר קמפיין המוקדמות של הנבחרת לקראת אליפות אירופה, החליט לקחת פסק זמן מכדורסל, ונסע לטיול בדרום אמריקה. לאחר שובו, במהלך עונת 2008/9 חזר לקבוצת עירוני נהריה.
 
מתן יופיע הערב באימון הקבוצה (20:00 בהדר יוסף) ויקבל את מספר 12, המספר אותו לבש בתקופה שישחק במדי הפועל תל אביב.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק