עטר ישאר כאן. הראש בהולנד

ליגת העל: גיא לוזון, מאמן בני יהודה, ביטל את הידיעות לגבי מעבר אפשרי של חלוץ הקבוצה: "אנחנו רק רוצים להתחזק". על המשחק מול אשדוד:"ידענו לחזור". יוסי מזרחי: "משלמים על שגיאות"

יום ראשון 23 אוגוסט 2009
אייל כהן

תחושת אכזבה ליוותה את מועדון ספורט אשדוד בתיקו 1:1 מול בני יהודה במחזור הפתיחה בליגת העל, לאחר שהמארחת ספגה שער ממש בדקות הסיום. 

מאמן בני יהודה, גיא לוזון: "אני מרוצה שהשוונו לאחר הפיגור. לפני כן היינו שווים גול או שניים בקלות. לא כבשנו שילמנו, ידענו להחזיר. עבדנו קשה בחמישי, הסגל שלנו לא רחב מספיק, גם כאן לא היה קל, מגיע לחבר'ה כל הכבוד".

לוזון גם התייחס לגומלין בהולנד: "יש סיכויים בגומלין. ניתן מאמץ כביר לעשות סנסציה ולחזור עם כרטיס לשלב הבתים". על הפירסום על עטר: "מה שהובטח לי גם היום שאלירן עטר שחקן בני יהודה לכל דבר. לא יכול להיות שכולם התחזקו ואנחנו נלך אחורה. בני יהודה לא רוצה לחשוב כמועדון קטן, אנחנו רוצים גם להתחזק".

מאמן מ.ס אשדוד, יוסי מזרחי: "חבל שאיבדנו 2 נקודות. בני יהודה לא סיכנו אותנו בכלל במחצית השנייה. לקבל שער בדקה ה-90, זה מאכזב מאוד. היה לנו מספיק הזדמנויות לנצח ופיספסנו. בכדורגל קורים שגיאות וחבל מאוד".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק