מתפרצות? הפועל באה לנצח

בהפועל תל-אביב סופרים את השעות והדקות למשחק הערב בטדי. "האדומים" במוטיבציית שיא. שחקן הפועל: "ההכנה של גוטמן כמו לגמר המונדיאל". 2,000 אוהדים אדומים בטדי

יום שני 24 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 בהפועל תל-אביב טוענים שהכנה למשחק ליגה כמו שאלי גוטמן ויוסי אבוקסיס מכינים לקראת בית"ר ירושלים לא זכורה בשנים האחרונות. שחקן הפועל תל-אביב אמר על כך: "ההכנה של גוטמן לטדי היא כמו לגמר משחק במונדיאל". גוטמן קיים שיחות אישיות עם רב שחקניו, כשגם עוזרו יוסי אבוקסיס עוזר להכניס את השחקנים לאווירה של "הר הגעש בטדי".

גוטמן הישן במיטבו, כמו המאמן האגדי דוביד שויצר, דאג שיתלו על קירות חדר ההלבשה במתחם חודורוב כתבות ואמירות של גומא אגייאר, ברק יצחקי וגורמים אחרים שדיברו ביוהרה נגד הפועל תל-אביב. השוער וינסנט אניימה לא התאמן אתמול וביקר אצל רעייתו שילדה במזל טוב בת מספר שלוש.

גוטמן ואבוקסיס אסרו על השחקנים לדבר על המשחק ביום חמישי מול טפליצ'ה בגביע אירופה ודרשו לחשוב רק על 90 דקות נקיות משגיאות מנטליות על כר הדשא בטדי. השחקנים צפו בהכנה האחרונה ובקטעים ממשחק גביע הטוטו לפני שבועיים בבלומפילד מול בית"ר ירושלים.

הצוות המקצועי ביקש מאיתי שכטר וממיכאל זנדברג לא ליצור קשר בעליה לכר הדשא עם שום גורם במגרש. שחקן בהפועל תל-אביב אמר בוקר המשחק: "שנה שעברה שיחקנו על מתפרצות בטדי. הפעם יש קבוצה שבאה עם כוונות ברורות לנצח". כ-2,000 אוהדים אדומים, שיזכו לליווי משטרתי רב, יהיו מאובטחים בטדי. 

הרכב הפועל תל-אביב: אניימה; בונדר, באדיר, דה-סילבה, בן-דיין; נאתכו, ידין, ורמוט, זנדברג; יבואה ושכטר

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק