לאורן יתפוס מקומו של שפונגין?

מכבי ת"א תקיים הערב (18:00) משחק אימון מול עירוני ראשל"צ באיצטדיון ה"סופר לנד". לאורן הקמרוני ישותף במשחק ויתופקד כמגן ימני. גולדהאר אישר לאבי נמני להביא שני זרים

יום שלישי 25 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
  לאורן הקמרוני של ארסנל לשעבר, ישחק הערב במשחק אימון מיוחד באיצטדיון "הסופר לנד" נגד עירוני ראשל"צ מהליגה הלאומית.

בקבוצה קוראים למשחק הזה מבחן, למרות שלאורן מספר שהוא כשיר ואין לו שום בעיה רפואית. מכבי ת"א לא ממהרת להחתים את שחקנה של ארסנל לשעבר, ששיחק באנגליה בעיקר בעמדת המגן הימני.

גורם בקבוצה אמר: "יש לנו את שפונגין ועמדת המגינים בכל מקרה סגורה, כי גם רוני גפני שחקן קבוע בהרכב. אם יתברר שלאורן הוא אכן קשר אחורי והתפקיד ברור לו, יהיה על מה לדבר. אולם נכון לעכשיו העלות שלו צריכה להיות נמוכה מאוד והוא צריך להבין ששחקן ברמתו, עם רקורד כמו שלו חייב להתאים את עצמו למכבי ת"א ואת זה יראו בקבוצה בימים הקרובים".

למרות שמיץ' גולדהאר אישר לאבי נמני להביא שני זרים, מאמן מכבי ת"א אבי נמני, מבקש בלם זר. נכון להיום אין למכבי ת"א שחקן זר ספציפי ברמה שהקבוצה יכולה להחתים לאלתר.

מכבי ת"א תבדוק מכל השמות שהוצעו לאבי נמני אם יש שחקן או שניים שיכולים לקפוץ להתרשמות קצרה וההחלטה לגביהם חייבת ליפול עד יום שישי, מהסיבה שחלון ההעברות באירופה מסתיים ביום שני, כאשר באירופה כל ההתאחדויות סגורות ביום ראשון.

מכבי ת"א תעביר את הקשר האחורי הסלובני, אנדריי קומאץ' בבקרה התקציבית והוא יוכל לשחק בשבת מול הפועל פ"ת באיצטדיון האורווה. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק