9

סנסציה: נתניה הדיחה את הפועל י-ם

גביע המדינה: ברק נתניה העולה החדשה, ניצחה במשחק דחוק 76:77 את הפועל ירושלים בשלב שמינית הגמר. גודס שוב מחוץ לשלב הגמר. גם נהריה בשלב הבא לאחר ניצחון!דחוק על ראשל"צ

יום ראשון 27 דצמבר 2009
שלמה חסיד
 שוב פעם אוהדי הפועל ירושלים יצטרכו לצפות בשלב גמר גבߙע המדינה על מקלט הטלוויזיה. סנסציה גדולה נערכה הערב (ראשון) בשלב שמינית גמר כאשר ברק נתניה השיגה ניצחון קטן אך גדול 76:77 על הפועל ירושלים במלחה. 

משחק נהדר של דנילו פינוק בשורות ברק נתניה, שנאלץ לעזוב את הקבוצה כדי לשהות עם בנו החולה, הߢניק את החותמת עבור האורחת והעולה החדשה, שביצעה הפתעה גדולה בשלב גביע המדינה, שתהיה מסתבר הסינדרלה כפי שהיו הפועל חולון לפני כשנתיים ומכבי חיפה, שהגיעה עד לשלב הגמר בעונה שעברה. 

הקהל הירושלמי לא נותר חייב לאחר ההפסד והחל לקלל ולגדף את גיӐ גודס בעקבות הכישלון ומצב הקבוצה. הדרמה האמיתית הייתה בסיום המשחק, כאשר במצב של 75:76 לירושלים, לאחר שיובל נעימי החזיר את היתרון למארחת, דאגה ירושלים לבצע עבירה על שמוליק ברנר, שקלע 2 מהקו ושלח את נתניה לשלב הבא על חשבון אחת המועמדות לזכייה בתואר.
ȼbr/> קלעו לנתניה: וושהאם 22, קילינגסוורת' 20 (10 ריב'), פינוק 17 (11 ריב'), שמוליק ברנר וחכמון 6 כ"א, רוטברט 4, אסנטי 2. לירושלים: ששון 18, קוקיה 15, תומפۡון 14, סימונס 9, פינקני 8, נעימי 7, ליונס 3, אוחיון 2 (8 אס').

במשחק נוסף שנערך הערב במסגרת שמינית גמר הגביע, העפילה עירוני נהריה לשלב הבא לאחר ניצחון דחוק 83:85 על מכבי ראשון לציון של אפי בירנבוים. 

המתח נש۞ר עד לסיום, כאשר מאיר טפירו הצליח לצמצם את התוצאה ל-78:80, אבל גריר המצויין מנהריה קלע שלשה אדירה שהותירה את היתרוןבזכות המארחת, שנשמר עד לסיום. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק