מזרחי בין 55 המשפיעים בעולם

אתר הכדורסל Hoopsworld.com, בחר ביו"ר קבוצת הכדורסל של מכבי ת"א, שמעון מזרחי, כאחד מהמשפיעים ביותר על עולם הכדורסל. האתר בוחר בימים אלו את 55 האנשים המשפיעים ביותר על עולם הכדורסל

יום שלישי 25 אוגוסט 2009
מערכת TELESPORT

 אתר הכדורסל Hoopsworld.com, בחר ביו"ר קבוצת הכדורסל של  מכבי ת"א, עו"ד שמעון מזרחי, כאחד מהמשפיעים ביותר על עולם הכדורסל. האתר פירט את עליונות מועדון מכבי אלקטרה תל אביב במדינת ישראל, "כאחת הקבוצות הגדולות באירופה, המפתחת קריירות NBA רבות. למכבי אוהדים בכל מקום בעולם, היא הפכה לנקודת פתיחה אטרקטיבית עבור קריירות NBA, והיא מאוד תחרותית בפיתוי שחקנים מה-NBA. מכבי תהיה כלי מרכזי בכל תוכניות ההתרחבות של ה-NBA לאירופה, שכן גם מדובר באחד המועדונים המכניסים והרווחיים ביותר בכדורסל הבין-לאומי".

האתר בוחר בימים אלו את 55 האנשים המשפיעים ביותר על עולם הכדורסל, רובם כמובן קשורים לNBA, בו מתמקד האתר. אמש בחר את מקומות 55 עד 36, ובימים הקרובים ישלים את הרשימה.

ממכבי תל אביב נמסר כי: "מועדון מכבי אלקטרה ת"א גאה על הבחירה ועל המילים המשבחות, ושמח לראות כי המסורת רבת השנים והצלחותיו של המועדון אינם נעלמים גם  מהתקשורת האמריקנית בפרט ובעולם בכלל".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק