לאורן עוזב הלילה לספרד

הקשר הקמרוני לאורן הרשים בניצחון מכבי ת"א 2:3 על ראשל"צ במשחק אימון, אבל טרם קיבל תשובה מהצהובים. שחקנה של ארסנל לשעבר יטוס הלילה לספרד וימתין להתפתחויות. בשלב זה- החתמתו בספק רב

יום שלישי 25 אוגוסט 2009
אשר גולדברג

לאורן, שחקנה לשעבר של ארסנל ונבחרת קמרון, שותף הערב (שלישי) במחצית הראשונה במשחק אימון שאורגן לכבודו נגד ראשל"צ, והסתיים בניצחונה של מכבי ת"א בתוצאה 2:3. לאורן הצטיין, הוכיח שיש לו כדורגל למרות כושר גופני לקוי, כשמסר כדורים מצוינים לחבריו.

אבל נכון להערב, מכבי ת"א אינה ממהרת להודיע ללאורן אם היא מצטרפת אותו, והלילה הוא עוזב את ישראל בדרכו לספרד. מכבי ת"א יכולה להמתין עם לאורן מעבר למועד ההעברות האירופי שמסתיים ביום שני הקרוב, מהסיבה שלשחקן הקמרוני אין חוזה, הוא אינו שייך לשום קבוצה וכהעברה חופשית הוא תמיד לרשות מכבי ת"א, אם כמובן יסכים לכך.

במשחק שותף גם הרכש החדש, אנדריי קומאץ', שהוכיח פעילות רבות. קומאץ', שעלותו למכבי ת"א 400,000 דולר, ישחק בשבת נגד הפועל פ"ת. במשחק צפה היום הבעלים, מיטשל גולדהאר, שהלילה יטוס חזרה לעסקיו באירופה ובקנדה.

את השערים לזכותה של מכבי ת"א במשחק האימון הערב כבשו עמנואל מאיוקה (8), דור מלול (35) ועומרי רון (80). לראשל"צ: מגלאן אוואלה (19) וקובי סוויסה (34).

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק