עשינו את זה בגדול

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, חוגג העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות: "שמרנו על המסורת של המועדון הזה- הצלחה באירופה". יניב קטן: "אחד הרגעים הגדולים בקריירה שלי". דוידוביץ': "הגשמתי חלום מאוד גדול"

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
אייל כהן

מכבי חיפה רשמה העפלה שניה בהיסטורית המועדון לשלב הבתים של ליגת האלופות, אחרי שהשלימה ניצחון כפול על רד בול זלצבוג האוסטרית (1:5 בסיכום שני המשחקים) במסגרת שלב הפלייאוף.


הבעלים יעקב שחר אמר: "עוד לא הוכחנו כלום מעבר ללהגיע לליגה הזו. אני מקווה שתהיה לנו הגרלה שתאפשר לנו להוכיח את עצמנו גם שם. אני שמח שעלינו. זה חשוב לשחקנים, שעבדו קשה כדי להגיע לזה והצליחו. זה חשוב למועדון, שיסיים את השנה ברווח. אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לעבות את הסגל שלנו, אבל אנחנו לא נשתולל. נצטרך להחתים שני שחקנים כדי שנוכל לשחק בשתי המסגרות, ליגת האלופות והליגה שלנו".


המאמן המאושר, אלישע לוי אמר לאחר המשחק: "אנחנו סימנו לעצמנו מטרה, עשינו את זה בגדול- בצורה הכי טובה שאפשר, תוך תצוגת כדורגל איכותי. באנו שקטים, דרוכים, מוכנים. זכינו לערב גדול, לאווירה מצוינת. שמרנו על המסורת של המועדון הזה- הצלחה באירופה. נמשיך לעשות הכל כדי לייצג את המועדון הזה בצורה הטובה ביותר. אני דוגמא למישהו שבא מלמטה. אנחנו עושים עבודה טובה".


קפטן הירוקים, יניב קטן אמר: "יש לי מזל. אחד הרגעים הגדולים בקריירה שלי, זה רגע מדהים. אני מתרגש. שיחקנו נגד קבוצה טובה, אבל היינו קצת יותר טובים. היינו נחושים, עשינו את העבודה. עכשיו אנחנו צריכים להתפרק ולשמוח. אלישע לוי הכין את הקבוצה בצורה הטובה ביותר, ועשינו את זה".


השוער ניר דוידוביץ' הוסיף: "הגשמתי חלום מאוד גדול, אחד הדברים היחידים שעוד חסרים לי בקריירה. יש הרבה אנשים שכ"כ חיכו שזה יקרה, ואני שמח שזה באמת קרה. להורים שלי שיהיה להם נחת, למשפחה הקרובה שתמכה בי ולמועדון הנפלא שחיכיתי לעשות את זה בשבילו. זה אחד הדברים שחולמים עליהם, ומה שמחזיק אותך לחזור מתקופות קשות. אני שמח, ייקח לי כמה ימים לעכל את זה. עכשיו אני יכול לישון בשקט בלילות".

השוער הוותיק המשיך ואמר: "הרצון, ההקרבה, הלחימה, היינו יותר נחושים, ניצלנו מצבים- זה מה שעשה את ההבדל. שיחקנו נגד קבוצה הכי קשה שיכולנו לקבל. אבל זה מה שמתוק, כמה שיותר קשה- יותר מתוק".


מוחמד גאדיר אמר: "אני שמח מאוד על השער, על זה שניצחנו. אני מודה לכולם על שתמכו בי ובקבוצה, להורים שלי, לאוהדים, לאלישע לוי. אנחנו בליגת האלופות! המשחקים האלו נותנים את הנשמה וזה משתלם בסוף. אלישע האמין בנו ונלחמנו בשבילו על המגרש. מנצ'סטר, ריאל מדריד- לא אכפת לי, רק לשחק בליגת האלופות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק