קטן עוד יהיה שווה מונדיאל

אחרי שהתבגר, החל לרוץ יותר ולהיות ממוקד יותר, ובמיוחד לאור ההצלחות שלו, חייב יניב קטן לחזור לנבחרת כדי להשלים את השנה הגדולה עם כרטיס לדרום אפריקה 2010. קובי סגל קורא לדרור קשטן לעשות חושבים

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
קובי סגל
  כבר מספר  שנים שיניב  קטן בשטח.  חלוצה של מכבי חיפה עבר גם תקופות פחות טובות  אבל אלו ללא ספק  ימי השיא עבורו.

לפני שלושה חודשים הוא הוביל את מכבי חיפה לאליפות וגמר הגביע, והשבוע, העפיל לליגת האלופות.  הישג מסנוור.

הוא עלה כמטאור בגיל צעיר והציפיות ממנו היו גבוהות.  נכון שכל העיינים הופנו בזמנו לטלנט יוסי בניון, אבל  גם לקטן ניבאו קריירה אירופאית גדולה. קריירה  שהחלה והסתיימה  בכישלון בווסטהאם.

הרבה שנים הוא כאן ועד היום תפקידו לא מוגדר במגרש. למרות שבצעירותו שיחק חלוץ, היום הוא משחק  על כל החלק הקידמי במגרש. בתור מה? לא ברור. האם חלוץ המטרה חלוץ שני ? קשר קידמי? עושה משחק? לא משנה.   הוא שורף את המגרש.

בניגוד לשנים קודמות, היום הוא רץ, משקיע עושה עבודת הגנה וגם מבקיע יותר. על מנהיגותו אין לערער ומאז שאלישע לוי קיבל את המפתחות של מכבי חיפה, קטן פורח.

תאמינו לי, זה לא אותו קטן של השנים הקודמות. הוא הרבה יותר אחראי,   מאבד פחות כדורים מבשל ומבקיע יותר שערים. הרבה מניות יש לקטן באליפות העונה האחרונה  ובהישג המדהים  של עלייה לליגת האלופות. 

ולכן מקומו בנבחרת ישראל. אי אפשר להתעלם מיכולתו  וראוי כי נהנה ממנו גם בנבחרת. בטוח אני, כי דרור קשטן עוקב אחרי יכולתו  ויחזירו לסגל הנבחרת. הרי קטן הוכיח כי הוא יכול לשחק  ולהוביל קבוצה באירופה,  ולאליפות בישראל. ואולי השנה הגדולה שלו עוד תסתיים עם כרטיס למונדיאל. יכול להיות שהיו איתו בעבר בעיות, אבל ראוי שקטן יזכה לזימון מחודש. פשוט מגיע לו.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק