הפועל וחיפה בעקבות בן יוסף

תומר בן יוסף אינו מוכן לעבור עוד עונה על ספסל בית"ר ולא מוכן לשחק כמגן ימני, כפי שדורש יצחק שום. הפועל ת"א, שחוששת מעזיבה של דה סילבה, הביעה עניין. גם מכבי חיפה בעקבות הבלם

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
 תומר בן יוסף שוקל את עתידו בבית"ר ירושלים ומצפה לחזרתו של סוכנו רונן קצב מאירופה. פרשת בן יוסף מעסיקה בימים האחרונים את שחקני הקבוצה בשיחות פרטיות שהם מנהלים ואינם מבינים את הנתיב שבחר בן יוסף פעם נוספת במועדון.

בן יוסף התבקש ע"י המאמן יצחק שום, לנסות ולשחק בעמדת המגן הימני, בעקבות עזיבתו של כריסטיאן אלבארז, אולם בן יוסף אינו מוכן לשחק בתפקיד הלא מוכר לו, ודורש לשחק אך ורק כבלם.

גם בעבר ניסה המאמן יוסי מזרחי, לנסות לשכנע את בן יוסף לשחק כמגן ימני, ללא הצלחה. נכון לעכשיו, בן יוסף קיבל הצעה לשחק בהפועל ת"א עבור המאמן אלי גוטמן, הצעה שחייבת להתבצע בימים הקרובים, כשחלון ההעברות הישראלי ייסגר רק ב-14 בחודש ספטמבר.

סוכנו של בן יוסף, רונן קצב אמר הבוקר ל-telesport: ": אני כרגע בחו"ל, עוסק בשחקנים הזרים וכרגע הנושא של הישראלים יידחה למועד אחר".

אלי גוטמן רוצה את בן יוסף במרכז ההגנה, כשברור לו שעזיבה אפשרית של דאגלס דה סילבה למועדון באירופה, במקביל לעומס הרב הצפוי לקבוצה במידה ותעפיל מחר (חמישי) לליגה האירופית, מחייבת חיזוק משמעותי שאותו יכול לקחת על כתפיו תומר בן יוסף.

בבית"ר ירושלים מעדיף יצחק שום את הצמד הקבוע שלו, אריק בנאדו ושמעון גרשון, כאשר הניסיון לשחק עם שמואל קוזוקין בקישור האחורי נכשל. קוזוקין יכול למלא את עמדת הבלם או המגן הימני.

בבית"ר ירושלים לא יעמדו בדרכו של בן יוסף אם תבוא הצעה מאחת הקבוצות. גורם בבית"ר המקורב למהלכים אמר ל-telesport: "רואים שחסר אמון בין הצוות המקצועי לתומר בן יוסף שאינו יכול לעבור עוד עונה כשחקן ספסל, או לצפות לפציעה וצהובים של גרשון ובנאדו. חוץ מזה, גם מכבי חיפה חזק בתמונה ואפשר שהיא זו שברגע האחרון תיקח את בן יוסף מתחת לאפם של האדומים".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק