אלישע: טוב שחזר הדרבי לחיפה

מאמן מכבי חיפה מאושר מסיומו של הסיבוב הראשון בליגת העל עם ניצחון בדרבי החיפאי ו-14 ניצחונות מ-15 משחקים: "ידענו שיהיה קשה היום ואני שמח על הניצחון. יהיו עוד קרבות מרתקיߝ העונה"

יום שני 28 דצמבר 2009
אשר גולדברג

ארבע שנים חיכו בחיפה לדרבי, אבל אין כל שינוי בסטאטוס. מכבי חיפה שוב פעם עם ידה על העליונה ושחקניו של שלומי דורה הסתפקו בלצבור כרטיסים צהובים הערב בקריית-אליעזר.

ולמרות משחק כדורגל חלש בלשון המעטה, תכונות של דרבי היו שם. נחישות, הקרבה ושער קטן ויקר של אייל גולסה. אלישע לוי, מאמן מכבי חיפה, היה מאושר בסיום המשחק: "לא הופתעתי מהמשחק. היכולת הייתה יכולה להיות טובה בהרבה אבל המשחק נגמר ואנחנו כבר מסתכלים קדימה. אנחנו עם הזמן חוזרים לעצמינו, הפצועים מחלימים ואנחנו ממשיכים לצבור נקודות ולӔוליך את הליגה. האווירה היום הייתה מצוינת. רואים שהיה חסר דרבי בחיפה".

אלישע לוי גם סיכם בקצרה את הסיבוב הראשון, בו קבוצתו במקום הראשון עם 14 ניצחונות מ-15 משחקים: "לא פשוט לסיים סיבוב עם 42 נקודות. אני מאוד שמח על כך, על הנחישות והבےרות שהשחקנים מגלים. הפועל תל-אביב קבוצה טובה מאוד וכך גם מכבי ובני-יהודה ת"א שעדיין בתמונה. עוד יהיו קרבות מרתקים העונה".

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן: "שמח שניצחנו את הדרבי. צפיניו שיהיה מאוד קשה וכך היה. גולסה נת۟ גול אדיר וטוב שיצאנו מהמשחק עם שלוש הנקודות. הקהל נתן הצגה אדירה ובסופו של דבר היה לנו סיבוב מצויין".

גם הצד המפסיד של העיר, הצד האדום של הפועל, התייחס למשחק ונראה כי הם דווקא מרוצים מהמשחק שהתנהל היום, והתאפיין בעיקר בעבירות ושליפת כרטәסים. שלומי דורה אמר: "הצלחנו להכתיב את קצב המשחק שלנו במשך 90 הדקות. לא תקפנו אמנם אבל צריך לזכור נגד מי שיחקנו. יכול להיות שהיינו רואיים לנקודה, חבל על הגול הטפשי שחטפנו. הצלחנו לשבש להם את תכנית המשחק והייתה מחצית שנייה שקולה"̮

ערן לוי דווקא לא חשב על תכנית המשחק של היריבה: "לא באנו לשבש להם את המשחק, שיחקנו רגיל. לא היה להם קל אבל כל הכבוד להם על הניצחון. בסך-הכל הסיבוב הזה היה דיי טוב".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק