מחוייבים למסורת של הפועל

אלי גוטמן, מאמן הפועל ת"א ערך היום מסע"ת לקראת המשחק מול טפליצה: "כולם מכירים את המסורת של הפועל ת"א באירופה". שי אבוטבול האריך את חוזהו בקבוצה לחמש שנים נוספות

יום רביעי 26 אוגוסט 2009
אשר גולדברג
מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן ערך היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת משחק הגומלין מול טפליצה בבלומפילד (1:2 להפועל במשחק הראשון).

גוטמן מודע למסורת של הפועל ת"א באירופה ואמר לקראת המשחק: "כולם מודעים למסורת של הפועל ת"א באירופה ואנחנו מחוייבים למסורת הזו".

גוטמן התייחס ליכולת הדי חלשה של הפועל במשחק הליגה מול בית"ר: "בירושלים היו הרבה דקות שלא שיחקנו את המשחק שלנו. שם המשחק היא יציבות. גם אחרי גטבורג לא הצלחנו לשחזר את היכולת ונצטרך לעבוד על זה".

גוטמן לא שכח גם להחמיא למכבי חיפה: "מי שראה את מכבי חיפה, ראה שהיא באה להכתיב את הקצב. קבוצה שמכתיבה את הקצב היא קבוצה שחושפת את עצמה פחות. חיפה עלתה לליגת האלופות בסטייל".

שי אבוטבול האריך את חוזהו

 שי אבוטבול, קשרה האחורי של הפועל ת"א, האריך היום את חוזהו במועדון בחמש שנים נוספות, לאחר מו"מ ארוך ומתיש בין הצדדים.

אבוטבול, היה משחקניה המצטיינים של הפועל ת"א בעונה שעברה, עד שפציעה קשה בקרסול אילצה אותו לעבור לתקופת שיקום ארוכה, ממנה הוא מחלים עד עכשיו.


אבוטבול. הבטיח את עתידו בהפועל ת"א

אבוטבול צפוי להרוויח כ-85 אלף דולרים בעונה הראשונה, לא כולל מענקי מיקום והעפלה לליגה האירופית. החתימה של אבוטבול מותנית בכך שהוא ימצא חברת ביטוח שתסכים לבטח את רגליו, אחרי שעבר שני ניתוחים קשים.

אבוטבול הנרגש אמר לאתר הרישמי: "שמח לשים מאחוריי את כל הדיבורים, עכשיו אוכל להתרכז בהחלמה וחזרה מהירה למגרשים. לא קל לשבת בצד ולראות את החברים משחקים בלעדיי, מקווה לחזור בהקדם לדשא".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק